Advanced Download Manager Pro
Advanced Download Manager Pro

Advanced Manager Pro v14.0.13 APK indir (Premium) 2022


Advanced Download Manager APK , torrent indirme deneyimini deneyebileceğiniz bir indirme uygulamasıdır; getirebileceği fayda nedeniyle kullanılan popüler bir ortam. Eşzamanlı olarak uygulama, kullanıcılara dosyanın durumuna göre kullanımlarını optimi

Android Android Araçlar
5 ( 386 puan )
Fiyat: $0
İsim Advanced Download Manager Pro
Yapımcı AdvancedApp
Tür Araçlar
Boyut 40MB
Versiyon 14.0.13
MOD Premium
Orjinal Google Play
Advanced Download Manager Pro is the most famous version in the Advanced Download Manager Pro series of publisher AdvancedApp
Mod Version 14.0.13
 • Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Appbrain reklamları tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Yamalı filigran yok;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.


İndir (40MB)

Advanced Download Manager APK , torrent indirme deneyimini deneyebileceğiniz bir indirme uygulamasıdır; getirebileceği fayda nedeniyle kullanılan popüler bir ortam. Eşzamanlı olarak uygulama, kullanıcılara dosyanın durumuna göre kullanımlarını optimize etmeleri için birçok işlev sunar. Ayrıca tamamen indirdiğiniz dosyaları uygulamanın sağladığı kategoriler ile kolayca arayabilirsiniz. Uygulama sizi memnun edecek birçok unsura sahiptir.

advanced download manager apk indir modkiwi com 1 advanced download manager apk indir modkiwi com 2

BASİT ARAYÜZ, KULLANIMI KOLAY

Torrent indirme, değerli özellikleri nedeniyle artık birçok insan için garip bir indirme türü değil. Bu nedenle, bazı durumlarda, bu indirme yöntemiyle birkaç kez deneyimledikleri takdirde kullanıcılar bundan hoşlanacaktır. Artık bilgisayar platformunda görünmüyor ve şimdi bunu basit ve kullanımı kolay işlevlere sahip Advanced Download Manager & Torrent indirici uygulamasıyla deneyimleyebilirsiniz.

Bu uygulama basit işlevler sunar ve kullanımı tamamen kolaydır, bu nedenle ilk kez torrent indirmeyi deneyimleyenler için yavaş yavaş alışacaktır. Kategoriler tamamen mantıklı bir şekilde işlevleri düzenler. Aynı zamanda, maksimum indirme sayısı veya indirme hızı gibi indirme ile ilgili bazı faktörleri de ayarlayabilirsiniz. Hepsi tek dokunuşla yapılır.

Aynı zamanda, daha gelişmiş ayarlar için, kullanımınızı optimize etmek için biraz zaman ayırmalısınız. Beğeneceğinizden emin olduğunuz işlevlerden biri, uygulamanın rengini ve temasını isteklerinize göre değiştirmektir. Uygulamanın görünümünü ve verdiği hissi sizin için daha rahat olacak şekilde optimize edebilirsiniz, çünkü rahat olduğunuzda karmaşık şeyler deneyimlemeniz daha olasıdır.

advanced download manager apk indir modkiwi com 3 advanced download manager apk indir modkiwi com 4

KULLANIMI KOLAY İNDİRME FONKSİYONU

Torrent, indirirken getirmenin her zaman etkili yollarından biridir ve bunu telefonunuzda deneyimleyebilirsiniz. Genel olarak, mobil cihazınızı kullanarak ilgili torrent dosyalarını ve bir seferde en fazla üç dosyayı indirebilirsiniz. Böylece uygulamanın sağladığı araç çubuğunu kullanarak tamamen hızlı bir şekilde seçebileceğiniz ilgili ayarlarla kurulumunuzu optimize edebilirsiniz.

Bağlantınızın kalitesinin daha hızlı tamamlanmasını sağlamak için her dosyayı indirmeyi seçebilirsiniz. Dosyalarınızın yüklenmeye başlamasına izin vermeye başladığınızda, bağlantı ayrıca bir kuyruğa alınır. Ancak indirme işleminizi erken bitirmek isterseniz bir seferde en fazla 3 dosya indirebilirsiniz ancak bu her dosyanın indirme süresini uzatacaktır. Böylece hangi yükün sizin için işe yaradığını düşünebilirsiniz.

Torrent indirme türünün özelliklerinden biri, indirme sırasında uygulamanın sorunsuz olmasıdır. Uygulamayı kullanmayı denemek istediğinizde karakteristik bir faktördür. Belirli bir dosyayı indirdiğinizde, yani belirli bir yüzdesi kesintiye uğrarsa, yeniden başlattığınızda baştan başlamadan indirmeye devam edebilirsiniz. Bu yüzden herkesin denemesi gereken bir zorunluluk olduğu söylenebilir ve yüklemeye alışkınsanız, bu uygulama tam size göre.

advanced download manager apk indir modkiwi com 5 advanced download manager apk indir modkiwi com 6

UYGULAMALARI BASİT OLARAK MAĞAZALAYIN

Advanced Download Manager & Torrent downloader, telefonunuzda size basit bir indirici sağlar ve istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz. Aynı zamanda, kurulumunuzu optimize edebileceğiniz ve verileri verimli bir şekilde depolayabileceğiniz bazı ayarlar da sunar. Özellikle, bu dosyaları nerede saklayacağınızı seçebilirsiniz ve çoğu, uygulama başarıyla yüklendiğinde önceden hazırlanır. Ama bazen de dikkatlice kontrol etmeniz gerekir.

Zamanla daha fazla dosya içerdiğinden, onu sakladığınız yerin güvenli olmasını sağlayacaksınız. Aynı zamanda bazı durumlarda indirdiğiniz dosyaları uygulamanın listesine göre de yönetebilirsiniz. Tek bir dokunuşla, saklanan ve farklı kriterlere göre sıralanan uygulamaları görebilirsiniz. Yani sadece belirli kriterleri seçerek bulmak istediğiniz dosyayı bulabilirsiniz.

advanced download manager apk indir modkiwi com 7 advanced download manager apk indir modkiwi com 8

UYGULAMA YÜKSEK DEĞERLENDİRİLMİŞTİR

Gelişmiş İndirme Yöneticisi ve Torrent indiricisi, torrentleri indirmeyi mümkün kılan mükemmel bir indirme işlevi sunar. Dolayısıyla bu indirme yöntemini sıklıkla kullananlar için uygulama tamamen sizin için uygun olacaktır. Aslında, uygulama mağazasında bu uygulama, getirebileceği güvenilirlik ve kullanışlılık nedeniyle kullanıcılardan yüksek puanlar ve olumlu geri bildirimler aldı. Bu yüzden indirmeyi ve deneyimlemeyi denerseniz yardımcı olacaktır.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Advanced Download Manager Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdvancedApp

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir