Adorable Home
Adorable Home

Adorable Home v1.22.8 APK indir (Sınırsız Para Birimi/Kalp) 2022


Hafif ama son derece bağımlılık yapan bir oyun: Adorable Home. Bu oyun, tatlılık ve huzur dolu bir aşk hikayesi gibidir. Kendi evinizi tasarlamanız, birçok evcil hayvan yetiştirmeniz ve eşinizle mutlu bir şekilde yaşamanız harika. Bu oyunun getirdiği

Android Android Simülasyon
4 ( 636 puan )
Fiyat: $0
İsim Adorable Home
Yapımcı HyperBeard
Tür Simülasyon
Boyut 100M
Versiyon 1.22.8
MOD Sınırsız Para Birimi/Kalp
Orjinal Google Play
Adorable Home is the most famous version in the Adorable Home series of publisher HyperBeard
Mod Version 1.22.8
Total installs 10,000,000+
  • Sınırsız Para Birimi/Kalp (Harcadığınız zaman artar)


İndir (100M)

Hafif ama son derece bağımlılık yapan bir oyun: Adorable Home. Bu oyun, tatlılık ve huzur dolu bir aşk hikayesi gibidir. Kendi evinizi tasarlamanız, birçok evcil hayvan yetiştirmeniz ve eşinizle mutlu bir şekilde yaşamanız harika. Bu oyunun getirdiği şirinlik ve tatlılık nedeniyle tanışmanız gerekecek.

Bu telaşlı yaz ayını kutlamak için, yeni güncelleme özellikle Ağustos ayına uygun mobilyalar içeriyor. Evinize yepyeni bir renk getirmek için benzersiz mobilya parçalarını toplayın.

çok güzel ev

AŞKINIZI SEÇİN

Bu sevimli dünyaya girerken, siz ve eşiniz, sevimli küçük kedinizle birlikte banliyölerde yeni bir eve taşınacaksınız. Bu oyunda karakter seçimi basit ama özel çünkü daha büyük bir anlamı var. Erkek & kadın veya erkek & erkek, kadın & kadın olsun, herhangi bir karakteri seçebilirsiniz. Bu oyunda kendin olabilirsin ve gay ya da heteroseksüel güçlü bir ilişki kurabilirsin, bu oyun LGBT topluluğunu onurlandırır ve destekler, dünya çapında pek çok oyuncu buna bayılır.

HUZURLU BİR YAŞAM DENEYİMİ

Adorable Home’a ​​geldiğinizde, gerçekten huzurlu ve nazik bir yaşam hissedeceksiniz. Hayatı yeni evliler olarak, her sabah birbirinizi mutlu bir şekilde selamlayarak, sevimli evcil hayvanlarla oynayarak, evler tasarlayarak ve sürekli olarak geçinmek için çalışarak yaşayacaksınız. Bunun yanı sıra, oyunun etkinliklerine katılabilir ve eve çekici ödüller getirebilirsiniz. Hafif ve basit görünse de, sizi bekleyen birçok zorluk var.

çok güzel ev

Kalpler bu oyunda ana para birimidir, bu yüzden bunun aşkla dolu bir oyun olduğu söylenebilir. Tamamladığınız her göreve bağlı olarak çalışacak ve kalp sayısını alacaksınız. Bu kalpler mobilya satın almak, kedi satın almak, yiyecek satın almak ve diğer eşyaları almak için kullanılır. 1000 kalp topladıktan sonra partnerinizden de ayrılabilirsiniz.

SEVGİLİ VE ÇEŞİTLİ HAYVANLAR

Eğer bir evcil hayvan aşığıysanız, Adorable Home sizin için harika bir oyun olacak. Evcil hayvan bakımı bu oyundaki ana faaliyettir ve evcil hayvanlara göreviniz olarak bakacaksınız. Size kapsamlı ve çeşitli bir evcil hayvan sistemi sağlanacaktır. Günlük göreviniz onlarla ilgilenmek, onlarla oynamak ve daha sevimli evcil hayvanlar toplamak.

Sevimli ve çeşitli kedilerin yanı sıra eviniz için köpek veya kuş da satın alabilirsiniz. Lütfen onlara iyi bakın çünkü kedileriniz çok titiz ve savunmasız olacaktır. Mümkün olduğu kadar çok kalp almak için çok sayıda evcil hayvana sahip olun.

çok güzel ev

KENDİ HAYALİNİZDEKİ EVİNİZİ TASARLAYIN

Bu oyunda olağanüstü bir şey, hayalinizdeki düğün evini tasarlarken yaratıcı olmanızdır. Gerekli sayıda kalp topladığınız sürece tarzınıza göre her türlü mobilyayı satın alabilirsiniz. Çok güzel şekil ve renklere sahip geniş mobilya yelpazesi sizi son derece heyecanlandıracak. Ayrıca bahçenizin kilidini açıp süsleyebilirsiniz ve vahşi hayvanlar bahçenizi ziyaret eder. Kendi tasarladığınız evi en sevdiğiniz tarzda ve evcil hayvanlarla dolu görmek bundan daha güzel olamazdı.

HAYAT ARKADAŞINIZLA MUTLU BİR EV İNŞA EDİN

Siz ve sevgiliniz meşgul insanlarsınız, ev işleriyle meşgulsünüz ve sevgiliniz her sabah işe gitmek zorunda. Güzel bir aşk her zaman ilgiye ihtiyaç duyar ve mutlu bir ev her zaman anlayışa ihtiyaç duyar. Bu nedenle, arkadaşlarınıza lezzetli yemekler hazırlayarak veya bir hediye ile onları şaşırtarak sevginizi gösterin. Ancak bazen hazırladığınız şeyler partnerinizi mutlu etmediğinde bu zor olur. Elbette bu oyunda yine de kötü hikayeler olabiliyor ve oyun size dilerseniz arkadaşlarınızla ayrılma hakkı veriyor.

çok güzel ev

RAHATLAMA İÇİN GÜZEL GRAFİKLER

Adorable Home’un grafikleri çok olağanüstü değil, ancak çok sayıda oyuncuyu çeken şey bu. Görüntüler, sıcak ve yumuşak tonlarla birleştirilmiş, basit ama hoş bir şekilde çizilmiş, hepsi sempatik ve mutlu bir görünüm yaratıyor. Oyunun grafikleri sizi mutluluk ve huzur dolu bir aşk romanının içine sokacak gibi görünüyor. Mutlu albümünüzü doldurmak için oyunun fotoğraf özelliğiyle çok sayıda fotoğraf kaydedin.

Adorable Home, sevgiyle dolu bir hayatı gerçekçi bir şekilde simüle eder ve içinde kendinizi görebilirsiniz. Sizi en iyi tanıyan kişi sizsiniz ve her zaman hayatınızı belirleyen seçimler yapmak zorunda kalacaksınız. Bu oyun hem kendinizi ifade edebileceğiniz hem de negatif enerjileri atabileceğiniz bir alan olacak. Oyun size en rahatlatıcı, rahat ve eğlenceli zamanları getirecek.


İndir (100M)

Artık indirmeye hazırsınız Adorable Home ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir