Adobe Scan
Adobe Scan

Adobe Scan v22.01.19-regular APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Adobe Scan, kullanıcıların çok çeşitli basılı belgeleri ve eşzamanlı taramayı taramasını sağlar. Uygulama, PDF, JPEG dosyalarını kolayca dışa aktarabilir ve bunlarla bazı işlemleri gerçekleştirebilir.

Android Android Araçlar
5 ( 490 puan )
Fiyat: $0
İsim Adobe Scan
Yapımcı Adobe
Tür Araçlar
Boyut 91MB
Versiyon 22.01.19-normal
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Adobe Scan is the most famous version in the Adobe Scan series of publisher Adobe
Mod Version 22.01.19-normal
Total installs 50,000,000+

Adobe Scan, herkesin yapabileceği birkaç dokunuşla erişilebilir belge tarama özellikleri sağlayan bir uygulamadır. Birden çok belgeyi sürekli olarak tarayabilir ve bunları tek bir PDF dosyasında birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, tarayabileceğiniz dosya türleri tamamen çeşitlidir ve beraberinde gelen özellikler her türün özelliklerine uygundur. Ayrıca taradığınız dosyalar ile bazı işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR

DOSYALARI SIKIŞTIR VE KOLAYCA PAYLAŞ

Adobe Scan’in yeni sürümünde, kullanıcılar kesinlikle yeni eklenen özelliklerden etkilenecekler. Spesifik olarak, taradığınız dosyaları rahatça paylaşmanıza yardımcı olacağı için cihazın premium sürümündeki sıkıştırma özelliğini kolayca kullanacaksınız. Ayrıca, birden fazla dosyayı birleştirebilir ve boyutunu küçültmek ve hızla başkalarına aktarmak için sıkıştırabilirsiniz. Dolayısıyla bu, herhangi bir kullanıcının keyif alacağı bir özelliktir.

KİTAP SAYFALARINI KOLAYCA TARAMA

Adobe Scan’de görünen ikinci yeni özellik, beğendiğiniz kitapların sayfalarını taramak için Kitap modunu kullanmaktır. Özellikle, bu modu seçtiğinizde, yalnızca diğer belge türlerini taramakla aynı taramayı gerçekleştirirsiniz. Ayrıca, dosyanızı tanıdıktan sonra, uygulama onu doğru bir şekilde iki farklı sayfaya bölecektir. Bunun, sevdiğiniz kitapların sayfalarını aktarmanıza ve Android platformunda okumanıza yardımcı olan bir özellik olduğu söylenebilir.

Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR

YALNIZCA BİRKAÇ DOKUNUŞLA PDF VE JPEG’E BASILI BELGELER

Adobe Scan’de kullanıcılar belge tarama özelliğini yüksek doğrulukla yararlı bulacaklardır ve bunu herkes yapabilir. Uygulama, taranan dosyaları günümüzde en yaygın kullanılan dosya türleri olan PDF ve JPEG olmak üzere iki ana formata aktaracaktır. Ayrıca yapmanız gereken işlemler elinizdeki basılı belgeyi yakalayıp, rengini, tanıma alanını ve daha birçok faktörü değiştirerek düzenlemektir. Oradan kaliteli bir tarama dosyanız olacak.

BİRDEN FAZLA DOSYAYI KOLAYCA TARAMA

Herhangi bir kullanıcının Adobe Scan’de seveceği bir diğer özellik, aynı anda birden çok belgeyi taramaktır. Bunları tek bir PDF dosyasında oluşturabileceğiniz için tamamen kullanışlıdır ve başarılı taramadan sonra bunları toplu olarak düzenleyecek ve çok zaman kazanacaksınız. Ayrıca hangi oturumu kullandığınıza bağlı olarak normal sürüm 25 sayfa olduğu için sayfa sayısı değişir ve premium sürüm 100 sayfaya kadar çıkar.

FARKLI DOSYA TÜRLERİNDEN BİLGİ ALINIZ

Bir belge türünü taramanın yanı sıra, taranacak başka tarama modları da bulabilirsiniz ve bunlar, o dosya türü için entegre olacak ve destek özelliklerine sahip olacaktır. Özellikle, bir kartviziti tarayabilirsiniz ve uygulama, taramanın yanı sıra üzerinde görünen bilgileri de çıkarır. Kullanıcıların birçok müşteriyle çalışabilmesi ve taradıkları bilgilerden, örneğin uygun iletişim için kişileri kaydetme gibi birçok şekilde yararlanabilmesi için kullanışlıdır.

Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR Adobe Tarama: PDF Tarayıcı, OCR

FAYDALI DESTEK ÖZELLİKLERİ

Uygulama, tarama özelliğinin yanı sıra, dosyaları paylaşmak için uygulamanın bulut platformunu kolayca kullanabilmeniz gibi bazı değerli özellikler de sunar. Ek olarak, uygulama, uzunluğuna rağmen taranan bir dosyaya imzalama, kopyalama ve diğer özellikleri mümkün kıldığını iddia ediyor.

Uygulamanın getirdiği tarama özelliği, göz ardı edemeyeceğiniz birçok değerli noktaya sahiptir:

  • Uygulama ile tarayabileceğiniz dosya türleri çeşitlidir ve her modun farklı tarama özellikleri olacaktır.
  • Kolay okuma ve kullanım için düzenlemeden ve tek bir dosya oluşturmadan önce belirli sayıda sayfayı sürekli olarak tarayabilirsiniz.
  • Taradığınız dosyalar, imza atarken, kopyalarken ve çok daha hızlı bir şekilde kontrolünüz altında.
  • Uygulamanın yeni sürümünde, kolay paylaşım için sakladığınız dosyaları tek bir dosyaya sıkıştırabilirsiniz.
  • Kitap modu, farklı sayıda kitap sayfasını taramak ve tamamlanan tanıma işleminden sonra otomatik olarak bölmek için uygun görünüyor.


İndir (91MB)

Artık indirmeye hazırsınız Adobe Scan ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdobe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir