Adobe Premiere Rush
Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush v2.3.0.1974 APK + MOD (Premium Abonelik) indir 2022


Adobe Premiere Rush, profesyonel kalitede bir çevrimiçi video düzenleyicidir; harika bir deneyim ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde videolarınızı sosyal ağlarda paylaşın.

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 728 puan )
Fiyat: $0
İsim Adobe Premiere Rush
Yapımcı Adobe
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 154M
Versiyon 2.2.0.1888
MOD Premium Abonelik
Orjinal Google Play
Adobe Premiere Rush is the most famous version in the Adobe Premiere Rush series of publisher Adobe
Mod Version 2.2.0.1888
Total installs 1,000,000+

İndir (154M)

Adobe Premiere Rush, kullanıcılara profesyonel video düzenleme araçları getirme arzusuyla piyasaya sürüldü, kolayca mükemmel sanatsal videolar oluşturmanız için güçlü araçlara ve yardımcı programlara sahip akıllı bir fotoğraf düzenleyici keşfedin. En profesyonel kalitede yenilikçi videolar oluşturarak seyahatlerinizde ve en güzel anlarınızda size eşlik edin. Yeni animasyonlar oluşturmak için videoları kırpın ve benzersiz efektleri düzenleyin. Video modu seçimini özelleştirin, videoları düzenleyin, etkileyici filtreler veya efektlerle görüntüleri aynalayın. Kendi yaratıcı tarzınızda mükemmel videoyu oluşturmak için en göz alıcı ve trend videoları birlikte oluşturun.

Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici

HIZ AYARI

Profesyonel düzenleme araçlarını destekleyen bir uygulama olan Adobe Premiere Rush’a geldiğinizde kolayca düzenleyin. Sürükle ve bırak ile videoları, resimleri, grafikleri, çıkartmaları düzenleyin. Birçok mükemmel kombinasyonla en sevdiğiniz videoları kolayca oluşturacak, harika videolar üreteceksiniz. Ayrıca, vurguları oluşturmak ve videoyu daha duygusal hale getirmek için gerekli bölümlerle hızı videoya uyacak şekilde daha hızlı veya daha yavaş ayarlayabilirsiniz.

Sezgisel hazır ayarlar ve özelleştirme araçlarıyla renkleri iyileştirin ve hızı ayarlayın. Uygun görüntü oranını ayarlayarak veya daha iyi görünmesi için görüntüyü gerektiği gibi yeniden konumlandırarak videonuzu dengeleyin. Fikirleri öğrenmek ve Adobe Premiere Rush’a eşlik etmek için sosyal ağlardaki video düzenleme trendini yakalayın ve en etkileyici görüntüleri oluşturun.

SES GÜÇLENDİRİCİ

Videonuzu daha ilgi çekici hale getirmek için ekstra ses ekleyerek, etkileyici sesle etkileyici videoların keyfini çıkarın. Bir videoya aynı anda birçok farklı ses ekleyebilir, uygulamada telifsiz olarak sunulan şarkılarla harika sesler yaratabilirsiniz. Sesi uygun bölümlerle tekrarlayın; Uygulama, özel parçaları ücretsiz olarak destekler veya oynatıcıya eklemek için kendi sesinizi yükleyin. Etkileyici efektlere sahip videolar oluşturun, görüntüleri en iyi şekilde görünecek şekilde esnek bir şekilde özelleştirin.

Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici

HAZIR RENKLERİ DENEYİN

Kişiselleştirilmiş video temalarıyla kişisel markanızı oluşturun, yaşam anlarınızı sosyal ağlarda paylaşın. Herkesin yeni fikirleri öğrenip beyin fırtınası yapabilmesi için paylaştığınız harika videolarla görsel bir topluluk oluşturun. Adobe Premiere Rush’a gelen uygulama, güçlü düzenleme araçlarını desteklemenin yanı sıra, zamandan tasarruf etmeniz ve birçok yeni fikir öğrenmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz birçok hazır şablon oluşturur. Ayrıca, düzenlediğiniz videoyla eşleşen göz alıcı bir renk seçmek için uygulamadaki önceden ayarlanmış renkleri deneyebilir, kendi tarzınızda benzersiz, etkileyici videolar oluşturabilirsiniz.

DÖNDÜR VE YAKINLAŞTIR

Videonuzu yükleyin ve beğeninize göre uyarlamak için çeşitli düzenleme araçları arasından seçim yapın. Görüntüleri tek bir tıklamayla döndürün ve yakınlaştırın, düzenlemeye başlayın, en sevdiğiniz efekt çıkartmalarını seçin. Mükemmel HD kalitesine sahip özel bir klip oluşturarak birden fazla videoyu birlikte kırpın. Hareketsiz görüntünün başlangıç ​​ve bitiş noktalarını seçerek videonuzun öne çıkmasını sağlayın. Görüntüyü sık sık değiştirin ve eksiksiz bir video oluşturmak için videoya uygun müzik ekleyin. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı en uygun şekilde ayarlayın ve arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşmak için etkileyici videolar oluşturun. Video düzenleme hiç bu kadar kolay olmamıştı; ne için bekliyorsun? En iyi anları yaşamak için bugünü deneyimleyin.

ÇOKLU KLİPLERİ BİRLEŞTİRİN

Birden fazla klibi tamamen yükleyebildiğiniz ve bunları bir araya getirebildiğiniz zaman, video düzenleme artık daha erişilebilir hale geldi. Birlikte mükemmel videoyu oluşturmak için uygulamaya yüklenecek en etkileyici fotoğrafları ve videoları seçin. Günlük yaşamdaki mutlu anları yakalamak için en iyi çekimi kendiniz oluşturmanız harika bir şeydir; herkesin hayran kalması ve başarılarınızın keyfini çıkarması için videoları sosyal ağlara yükleyin.

Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici Adobe Premiere Rush — Video Düzenleyici

Uygulama, yaratıcı süreçte sizin için daha kolay hale getirmek için güçlü düzenleme araçlarını desteklediğinde keyifli bir deneyim olacaktır. Seyahatlerinizde ve günlük hayatın en güzel anlarında size eşlik eden uygulama, en güzel anları harika videolarla rengarenk sanat dünyasına kaptırmanıza yardımcı oluyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Eşsiz filtreler ve düzenleme araçlarıyla harika video efektleri; kendi markanı yarat.
  • Sadece birkaç basit dokunuşla basit, kolay editör; Videoları hızla özelleştirin ve kırpın.
  • En güzel anlarınızı nerede olursanız olun sosyal medyada paylaşın, birlikte harika işlerin tadını çıkarın.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz Facebook, Instagram, TikTok gibi popüler sosyal ağ sitelerine bağlanın.
  • Benzersiz sanat eserleri yaratarak, aralarından seçim yapabileceğiniz profesyonel video kalitesi ve mükemmel ses seçenekleri.


İndir (154M)

Artık indirmeye hazırsınız Adobe Premiere Rush ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdobe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir