Adobe Lightroom
Adobe Lightroom

Adobe Lightroom v7.1.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Adobe Lightroom Premium, mobil cihazlar için en iyi fotoğraf renk düzeltme uygulamasıdır. AI yükseltilmiş birçok yeni ön ayar ile yeni sürüm geldi.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 764 puan )
Fiyat: $0
İsim Adobe Lightroom
Yapımcı Adobe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 220MB
Versiyon 7.1.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Adobe Lightroom is the most famous version in the Adobe Lightroom series of publisher Adobe
Mod Version 7.1.1
Total installs 100,000,000+
  • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı
  • Devre Dışı / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler
  • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor
  • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı
  • Hata ayıklama kodu kaldırıldı
  • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı
  • Aktif izleyici veya reklam yok
  • Adobe ID Hesabı Gerekmez

Adobe Lightroom, kullanıcılara tamamen profesyonel bir görüntü düzenleyici sağlayacaktır. Bir fotoğrafçı veya fotoğraf tasarımcısıysanız ve en profesyonel fotoğraf düzenleyiciye doğrudan mobil cihazınızda sahip olmak istiyorsanız, uygulama sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Fotoğraflarınızı olabildiğince mükemmel hale getirebilmeniz için birçok yeni ve benzersiz özellik zaten yerleşiktir. Yalnızca uygulamanın en son özelliklerini indirin ve deneyimleyin.

Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera

HERKES İÇİN PROFESYONEL RESİM MÜHENDİSİ

Fotoğrafçı olarak işi olanlar için her yer iş yeri olacak. Kullanıcının işi basit olacak, düzenlemek istediğiniz fotoğraflardan birini uygulamaya koyun ve işinize başlayın. Ve bunu bilerek, uygulamanın üreticisi, kullanıcıların uygulamaya her yerden en hızlı şekilde erişebilmesi ve kullanabilmesi için uygulamayı en iyi şekilde ayarlarken çok düşünceli olmuştur.

Telefonun yerel kamerasıyla çekilmiş bir ham fotoğraf kesinlikle en iyi efektleri vermeyecektir. Ancak telefonun orijinal kamerasıyla çekilen fotoğrafların en üst düzeyde netlik ve gerçekçilik sağlayacağını da unutmamanızda fayda var. Ardından, uygulamanın renk filtreleri de ellerinden gelenin en iyisini yapabilecek. Ve iyi bir fotoğrafa hazırlanabilmek için kurallara hakimseniz hemen başlayalım.

Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera

ANA ÖZELLİKLER SİZE BÜYÜK BİR DENEYİM SUNACAK

Her zaman fotoğraf düzenlemenin zor bir iş olduğunu düşündüyseniz, şimdi Adobe Lightroom: Photo Editor tam tersini kanıtlayacaktır. Uygulama size gösterecek; görüntü düzenleme size yardımcı olabilecek modern ekipmanlarla profesyonel olmanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken küçük bir cihaz, istediğiniz fotoğraf ve birkaç kaydırma.

Bu uygulamanın, kullanıcıların deneyimlerken keyfini çıkarmasına yardımcı olduğu özelliklerden biri, kaydırma yeteneğidir. Renkleri ayarlamak, filtreleri ayarlamak veya favori renk paletinizi seçmek ve uygulamak gibi tüm ana özellikler bir kaydırma ile yapılacaktır. Uygulama geliştiricilerinin araştırmasıyla, kaydırma, tanıdık bir işlem olacak, gerçekleştirilmesi kolay ancak görüntü düzenlemede son derece yüksek bir verimlilik getirecek. Fotoğraf düzenleme kaydırıcıları ve kaydırmaları ile fotoğraf özellikleri üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

DİĞER ÖZELLİKLER İŞ İÇİN MAKSİMUM DESTEK OLACAKTIR

Mevcut fotoğrafları uygulamaya alıp düzenlemek istemiyorsanız, bunları tamamen uygulamadan da oluşturabilirsiniz. Uygulama geliştiricileri, kullanıcıların deneyimlemesi için uygulamanın içinde tamamen yeni bir profesyonel kameraya da tamamen yatırım yaptı. Bu fotoğraf düzenleyici ile, fotoğraflarınızı mekanik bir kamera olarak çekmeden önce basit bir şekilde ayrıntılarını da düzenleyebilirsiniz. Pozlama, anlık ön ayarlar, zamanlayıcı, kaba ve daha fazlası gibi ayrıntıları ayarlayabileceksiniz.

Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera Adobe Lightroom – Fotoğraf Düzenleyici ve Profesyonel Kamera

Ayrıca sahip olduğunuz gelişmiş fotoğrafları da arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Bu özellik sayesinde, birçok çevrimiçi kullanıcının erişebileceği büyük bir albüm oluşturabileceksiniz. Ardından, sonunda arkadaşlarınızı albüme ekleyebilecek ve fotoğraflarınızla harika anları onlarla paylaşabileceksiniz. Ayrıca, bir fotoğrafçı ile saklanması gereken çok sayıda fotoğraf olacaktır. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bulut depolama özelliği bunu yapmanıza yardımcı olacak. Sadece işinizi en iyi şekilde yapmanız gerekecek.

Fotoğraf oluşturmak ve düzenlemek için kendi uygulamanızı bulmak çok basit olacak. Yine de, birçok heyecan verici özelliğe sahip profesyonel bir fotoğraf oluşturma ve düzenleme uygulaması herkesin aradığı değildir. Adobe Lightroom: Photo Editor’a gelirken, profesyonel bir kamera paketi ve görüntüleri en yüksek kalitede düzenleme yeteneği ile güzel anları yakalamanıza olanak tanıyan bir uygulama yaşayacaksınız. Tüm benzersiz deneyimler doğrudan uygulamada sizi bekliyor.


İndir (220MB)

Artık indirmeye hazırsınız Adobe Lightroom ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdobe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir