Adobe Lightroom
Adobe Lightroom

Adobe Lightroom v8.1.1 APK (Premium Kilitsiz) indir

Adobe Lightroom Premium APK, mobil cihazlar için en iyi fotoğraf renk düzeltme uygulamasıdır. AI ile yeni sürüm geldi, birçok yeni ön ayar yükseltildi.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 762 puan )
Fiyat: $0
İsim Adobe Lightroom
Yapımcı Adobe
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 116.98 M
Versiyon 8.1.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Adobe Lightroom is the most famous version in the Adobe Lightroom series of publisher Adobe
Mod Version 8.1.1
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı
 • İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor
 • Google Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı
 • Aktif izleyici veya reklam yok
 • Adobe ID Hesabı Gerekmez

Adobe Lightroom MOD APK, günümüzün tipik olarak en popüler resim değiştirme bilgisayar yazılımı olan Adobe Photoshop Lightroom’un kısa boyutuna sahip bir mobil sürümüdür. Programın premium popüler özelliklerini ücretsiz olarak deneyimlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

Adobe Lightroom MOD APK

Açıkçası, fotoğraf severler tarafından işaret edilen uzman bir düzenleme yazılımı hakkında birçok insanın düşüncesinde uyandırılan yukarıda belirtilen tanıtım özellikleri. Bu program tam olarak nedir, bu nedenle herkes tarafından çok sevilir? Makalenin sonraki bölümlerinde cevapları bulmak için lütfen Amerika Birleşik Devletleri’ne katılın.

Adobe Lightroom, son derece popüler olan profesyonel bir fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Vurguları, lens modifikasyonunu kullanarak… fotoğraflarınız hızla çok daha canlı, renkli ve işlenmiş hale gelir. RAW resimleri değiştirmek için yardım, başvuru formunu profesyonel fotoğrafçılar tarafından sık sık popüler hale getirmenin anahtarıdır.

1 adobe lightroom photo editor pro camera 3

Profesyonel renk karıştırma

Yazılım, resim renklerini değiştirmeyi geçmişte olduğundan daha kolay hale getiren 40 farklı Preste sağlar. Renkleri karıştırmak, araçların ve filtrelerin (filtrelerin) kullanımıyla stil oluşturması muhtemeldir… kesinlikle resimlerinizi daha yüksek kalitede renklendirmeye yardımcı olacaktır.

Siders, resmin aydınlatmasını ve rengini değiştirmek için araçlara hızla hakim olmanızı sağlar. Ton Eğrileri ve renk karıştırıcı, rengi tamamen değiştirmeye yardımcı olan en önemli iki değiştirme aracı olarak kabul edilir.

Uygulama, bir resmin tüm rengini tek bir prosedürle değiştirmeye izin vermek yerine, insanların resim içindeki her gölgeyi değiştirmesini destekler. Bunun sayesinde, fotoğrafla birlikte daha iyi ve gerçekçi hale gelecek.

Fotoğraf sayısına göre değiştirme

Adobe Lightroom’un basit bir sürüm olduğunu söylemek, insanların fotoğrafları toplu olarak düzenlemesine izin verdiği için Adobe Photoshop Lightroom’un bazı dezavantajlarının üstesinden gelir. Yalnızca bir resmi düzenleyin ve böylece bu ön ayarı, tam olarak aynı alanda ve eşit parlaklıkta çekilen tüm veya herhangi bir fotoğrafa uygulayın. Bu muhtemelen uygulamanın sunduğu en çeşitli fayda olabilir.

1 adobe lightroom photo editor pro camera 4 1 adobe lightroom photo editor pro camera 5

Hazır Ayarları geliştirin ve paylaşın

Sağlanan form ön ayarları, insanlar Ön Ayarlarını oluşturmayı özelleştirebilir. Bunları diğer kişilerle de paylaşabilir ve fotoğrafçılık topluluğu nedeniyle paylaşılan hazır ayarları kullanabilirsiniz.

Akıllı fotoğraf yöneticisi

Yalnızca profesyonel bir görüntü değiştirme uygulaması değil, aynı zamanda Adobe Lightroom, resimleri sistematik bir yöntemle arşivlemenize yardımcı olacak bir araç da olabilir. Herhangi bir resmi yönetmek ve depolamak için Adobe Sensei’nin etkinliğini kullanır. Gerekli fotoğrafları zahmetsizce keşfetmek için.

Ayrıca, uygulama yalnızca ilk görüntüyü bozmadan düzenler, bu nedenle düzenlemeden sonra resimler kopyalarınız kullanılarak korunur (orijinaller değiştirilmeyecektir). Çalışmanızdan memnun olmadığınız bir gün varsa, gözden geçirilmiş bir baskıyı kolayca bulabilirsiniz.

Hizmetleri ve ürünleri arkadaşlarınızla ve sosyal destek sistemleriyle paylaşın

Topluluk özelliği sayesinde uygulama, özellikle Twitter, Instagram, Twitter gibi tercih edilen sosyal ağlarda değişiklik yaptıktan hemen sonra fotoğrafları paylaşmanıza tamamen izin verir. Lightroom topluluğuna katılın ve profesyonel fotoğraf editörlerinden bir dizi muhteşem fotoğrafın keyfini çıkarın.

1 adobe lightroom photo editor pro camera 6 1 adobe lightroom photo editor pro camera 7

Bazı düzenleme araçlarının özellikleri

 • Kırpma Aracı, çerçeveyi yeniden boyutlandırmanıza yardımcı olur.
 • Özelleştirilmiş Döndürme, Ters Çevirme ve Düzleştirme görüntü değişiklikleriyle ilişkili görüntüleme konumunu birleştirir.
 • Geometri araçlarını kullanmak, görüntüye ilişkin perspektifi (ufku) genişletir
 • Düzeltme Fırçasını kullanarak yalnızca birkaç dokunuşla gereksiz öğeleri kaldırın.
 • Keskinleştir, fotoğraftaki belirli bir bilgiyi basitleştirmenize veya bulanıklaştırmanıza yardımcı olur.
 • Görüntüdeki sesi artırmanız/azaltmanız gerekirse, ses azaltma özelliğini kullanın.

Adobe Lightroom MOD APK yükleyin

Adobe Lightroom MOD APK’sini kurmak için aşağıdaki bazı önlemleri almanız gerekir.

 1. Sunduğumuz Adobe Lightroom MOD APK dosyasını indirin.
 2. APK’yi her zamanki gibi yerleştirmeye devam edin.
 3. Açın ve deneyimleyin.

Android işletim sistemi için Adobe Lightroom MOD APK’sini (gelişmiş Kilitsiz) indirin

Adobe Lightroom’un resim düzenleme konusunda hızlı bir şekilde uzmanlaşmanın anahtarı olduğu söylenebilir. Uygulamanın sağladığı çok çeşitli kullanışlı özellikleri deneyimlemek için lütfen aşağıdaki bağlantımızdan uygulamayı alın.


İndir (116.98 M)

Artık indirmeye hazırsınız Adobe Lightroom ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdobe

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir