AdGuard VPN
AdGuard VPN

AdGuard VPN v2.0.89 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


AdGuard VPN, güvenilir bir güvenlik katmanı sağlarken cihazdaki kullanıcı etkinliğini optimize eder. Kişisel bilgilerin korunmasına ilişkin katı gereksinimlerden, operasyonunuz için en sağlam kilidi oluşturuyoruz. IP adresi, uygulama çalışmaya başlad

Android Android Araçlar
5 ( 890 puan )
Fiyat: $0
İsim AdGuard VPN
Yapımcı AdGuard Software Limited
Tür Araçlar
Boyut 20MB
Versiyon 1.2.116
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AdGuard VPN is the most famous version in the AdGuard VPN series of publisher AdGuard Software Limited
Mod Version 1.2.116
Total installs 500,000+

İndir (20MB)

AdGuard VPN, güvenilir bir güvenlik katmanı sağlarken cihazdaki kullanıcı etkinliğini optimize eder. Kişisel bilgilerin korunmasına ilişkin katı gereksinimlerden, operasyonunuz için en sağlam kilidi oluşturuyoruz. IP adresi, uygulama çalışmaya başladıktan sonra gizlenecektir; Hiç kimse az önce ziyaret ettiğiniz web sitelerinde izini bulamayacak, ki bu en iyi şey. Politika kısıtlamaları kaldırılacak ve artık tam sürümü deneyimleyebilirsiniz!

EN KARARLI GÖRÜNÜM

AdGuard VPN’nin pazara kararlılığı ve uzun vadeli eki, kullanıcıların bilmesi gereken bir şeydir. Uygulama, uzun ömürlü ve trend güncellemeleri ile güvenilmeyi ve tercih edilmeyi hak ediyor. Bunca yıldan sonra, kötü niyetli reklamları engelleyen ve cihazları her yerden koruyan bir savunma katmanı olmaya devam ediyor. Milyonlarca insan ona sahip; bu yüzden iyileştirmeyi daha da ileriye taşıyoruz!

ANONİM AKSESUARLAR

Tescilli VPN protokolünün gelişimi, cihazın algılanmadan herhangi bir yere gitmesine izin veren anonim bir alan yarattı. Rakibin sağınızı bloke etmesini imkansız kılan mükemmel bir kamuflaj oluşturulur. Siteye erişim hakları veya anahtar kartları olmadan erişmek en iyi koşuldur.

AdGuard VPN – hızlı VPN proxy'si AdGuard VPN – hızlı VPN proxy'si

ÖZEL LİSTE OLUŞTURUN

AdGuard VPN’in arayüzünde, katılmak istemediğiniz web siteleri için özel bir liste oluşturmanıza olanak tanıyan sanal bir anahtar olacaktır. Kullanıcı, listelenen adlara tıklayarak ve bunları hariç tutmalar bölümüne taşıyarak bir karar vermelidir. Eğlenceniz ve çalışma alanınız artık onlar tarafından rahatsız edilmeyecek!

HIZLI BAĞLANTI SÜRECİ

Sunucular herhangi bir özel politika kısıtlaması olmaksızın birbirine bağlı olduğundan, cihazın kapsama alanı dünya çapında olacaktır. Destekleyici bir uygulama olduğunda bilgi kaynaklarının bağlanması daha hızlı olacaktır. Sunucu, daha iyi bir deneyim elde etmenize yardımcı olacak çeşitli seçenekler sunacak ve menü, kontrol sürecine hizmet etmek için hemen yanında olacaktır.

BİR KORUMA SINIFI OLUŞTURMAK

AdGuard VPN’nin bu akıllı platformu oluşturmasının nedeni, sunucuların bilgilerini ve kullanıcıların çevrimiçi günlüklerini korumaktır. IP adresi gizlenecek veya değiş tokuş edilecek; kullanıcı bilgileri bir şifre ile kilitlenecektir. Ancak yine de her zamanki gibi internette gezinme ve alışveriş yapabilirsiniz. Makineye bağlı ağlar da izin verilen nesneler olarak listelenmez; bu en güvenli güvenlik katmanı olacak!

AdGuard VPN – hızlı VPN proxy'si AdGuard VPN – hızlı VPN proxy'si AdGuard VPN – hızlı VPN proxy'si

KÜRESEL NÜFUS

AdGuard VPN, 35’ten fazla ülkede mevcuttur ve artık müşteri odaklı politikalarıyla daha da fazla tanınmaktadır. Kullanıcı bilgilerini koruma görevi, erişime izin verecek bir yol sağlama görevi gelecekte de devam edecektir. Destek santrali ile her zaman, her yerde teknik sorunlar en hızlı şekilde gözden geçirilir. Uygulama ile ilgili ihtiyaç ve görüşlerinizi aşağıya bırakın; tüm sorunlarınızı çözeceğiz!

ANA ÖZELLİKLER

  • Gizliliğinizi geri alın.
  • Her yerden erişim.
  • Dışlanacak siteyi ekleyin.
  • Ödün vermeyen güvenlik.
  • Dünya çapında yaygın olarak bilinir.
  • Optimize edilmiş bağlantı.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız AdGuard VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdGuard Software Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir