AdGuard VPN
AdGuard VPN

AdGuard VPN v2.2.46 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir


AdGuard VPN MOD APK , özel web sayfalarına erişmeniz gerektiğinde ihtiyaç duyacağınız uygulamadır. Dünya çapındaki web siteleri için sınırsız veri aktarımıyla VPN erişiminin hızını değiştirin.AdGuard VPN MOD APKbu, kişisel ve güvenli bir web tarayıcı

Android Android Araçlar
4 ( 871 puan )
Fiyat: $0
İsim AdGuard VPN
Yapımcı AdGuard Software Limited
Tür Araçlar
Boyut 20.74 M
Versiyon 2.2.46
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AdGuard VPN is the most famous version in the AdGuard VPN series of publisher AdGuard Software Limited
Mod Version 2.2.46
  • Sınırsız hayat;
  • Bedava Alışveriş: Yeterli paranız ve anahtarınız olmasa da alışveriş yapabilirsiniz.


İndir (20.74 M)

AdGuard VPN MOD APK , özel web sayfalarına erişmeniz gerektiğinde ihtiyaç duyacağınız uygulamadır. Dünya çapındaki web siteleri için sınırsız veri aktarımıyla VPN erişiminin hızını değiştirin.

AdGuard VPN MOD APK

bu, kişisel ve güvenli bir web tarayıcısı kullanmak isteyenler için son derece ideal olabilir. AdGuard VPN, dünyanın her yerinden engellenen içeriğe erişebilmeniz için gerçek internet protokolü adresinizi gizler. Ayrıca engellenmesi gereken ancak kişisel IP’leri açık olan web sitelerini hızlı bir şekilde işlemek için internet sitelerini dışlama numarasına eklemek isteyebilirsiniz.

adguard vpn fast vpn proxy 2 adguard vpn fast vpn proxy 3

Mükemmel bağlantı oranı

AdGuard VPN, kullanıcıların birçok ülkede sanal internet protokol adres adreslerinden en hızlı bağlantıların keyfini çıkarmasını sağlar. Bazı ülkelerdeki sitelerin gelişmiş erişilebilirlik hızı, kullanıcıların tipik sistemi kullanırken web’de daha hızlı gezinmesine olanak tanır. İnsanlar herhangi bir ülkeyi seçebilir ve dünya çapında sınırsız veri aktarımı ile VPN sunucusuna bağlanabilir. Ana bilgisayar yanıt oranı, aralık pinglerinin yanında hemen yeşil olarak gösterilir. Bu nedenle, mümkün olan en hızlı erişim oranına sahip favori sunucunuzu seçmek basittir.

Koruma

Herhangi bir genel halka açık bağlantıya erişilebilirliğiniz varsa, en büyük endişeniz telefonunuzla birlikte yaptıklarınızın güvenliği olabilir. Endişelenmeyin, AdGuard VPN, verilerinizi şifreleyerek güvenli ve gizli bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlar. AdGuard VPN, siber uzayda arama yaparken kimliğinizi gizleyecek ve sizi takip eden zararlı yazılımlara geniş bir alan sağlayacaktır.

adguard vpn fast vpn proxy 4 adguard vpn fast vpn proxy 5 adguard vpn fast vpn proxy 6

AdGuard VPN MOD APK sürümü

Pro sürümünde, kullanıcıların eksiksiz VPN ana bilgisayarının birçok gelişmiş özelliğinin kilidini açmak için ödeme yapması gerekir. Ancak bu özel makalede, MOD tipi AdGuard VPN’i almanızı sağlamak istiyorsunuz. AdGuard VPN MOD APK ile çalışırken profesyonel varyasyondaki tüm gelişmiş özelliklere sahip olacaksınız.


İndir (20.74 M)

Artık indirmeye hazırsınız AdGuard VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAdGuard Software Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir