AddOns Maker For Minecraft PE
AddOns Maker For Minecraft PE

AddOns Maker for Minecraft PE v2.8.9 APK + MOD (Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


AddOns Maker for Minecraft PE, oyunculara daha yeni ve çekici şeyler veren bir oyun programlama uygulamasıdır. Eğlenceli oyunlar tasarlamakta ve yaratmakta özgürsünüz.

Android Android Araçlar
4 ( 614 puan )
Fiyat: $0
İsim AddOns Maker for Minecraft PE
Yapımcı PA Technologies
Tür Araçlar
Boyut 107M
Versiyon 2.8.9
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AddOns Maker for Minecraft PE is the most famous version in the AddOns Maker for Minecraft PE series of publisher PA Technologies
Mod Version 2.8.9
Total installs 5,000,000+
  • Tüm eşyalar ve çeteler için eklentiler oluşturabilirsiniz.


İndir (107M)

AddOns Maker for Minecraft PE, oyuncular için yeni ve güzel zorluklar getiren harika bir eğlence aracıdır. Uygulamanın kullanımı kolaydır ve oyuncular, kaliteli 3D grafiklere sahip son derece yaratıcı oyunlar için oyunlar üzerinde daha hızlı çalışabilirler. Oyuncular sevimli hayvanların rolünü üstlenecek ve düşmanlara saldırmak için birçok farklı arazide hareket edecekler. Ayrıca uygulama, eğlenceli bir oyun kurucu ile zekanızı test edecek.

Minecraft PE için Eklenti Oluşturucu

MCPE HAKKINDA GİRİŞ

Önceki sürümlerin aksine, AddOns Maker for Minecraft PE birçok yeni özellik getirdi ve birçok şeyi güncelledi. Bu, yakınlığı ve samimiyeti nedeniyle bugün popüler bir uygulamadır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların eğlenceli ve yeni oyunlar oluşturmasını da kolaylaştırıyor. Uygulama, son derece keskin oyun görüntüleri sağlayarak oyuncuları büyüler ve oyunu durdurmak istemez.

UYGULAMA ARAÇLARININ KULLANILMASI

Bu uygulamayı kullanırken, oyundaki hayvanın becerilerini ve aktivitelerini beğeninize göre düzenleme hakkına sahip olacaksınız. Yarasalar, iskeletler, ateş, çiçekler vb. formları kullanarak oynamayı kolaylaştırmak için çoklu hayvanları değiştirebilirsiniz. Ek olarak, uygulamada seçebileceğiniz ve Revizyon için başka birçok şey vardır.

Minecraft PE için Eklenti Oluşturucu

Özellikle unutamayacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz şeylerden biri de silahtır. İtibarınızı ve diğer bazı davranışları korumak için silah yapmanıza izin verilecek. Ayrıca çevre, blok, harita, renk gibi öğelerin doku sistemini özelleştirebileceksiniz… Bu arazilerden dilediğinizi seçebilir, bir bölüm tasarlayabilir ve kendi ayrı oyununuzu yapabilirsiniz. Bu engebeli arazilerde bitkiler, hayvanlar veya ağaçlarla yeni ve çeşitli bir biyom oluşturabilirsiniz.

Minecraft PE için Eklenti Oluşturucu

UYGULAMANIN BAZI ÖZEL İŞLEVLERİ

Bu yeni sürümde, kullanıcılar yeni benzersiz işlevleri kullanabilecekler. Ancak yine de karakteriniz için daha heyecan verici yetenekler tasarlamanıza ve yaratmanıza izin verilir. Oyundaki bloklar hızlı bir şekilde kırılacak, böylece bölüme devam etmek için yeni bir ağaç ve yaprak oluşacak. Her şey, hızlı bir şekilde özelleştirebilmeniz için bellekte saklanır. AddOns Maker for Minecraft PE araçları size heyecan verici deneyimler sunacak ve mükemmel oyun ortamını yaratacaktır.

Minecraft PE için Eklenti Oluşturucu

KENDİ HAYAT SAHNİNİZİ OLUŞTURUN

Oyundaki karakterler, zengin renk ve şekillerle büyüleyici ve sevimli bir küp tarzında inşa edilmiştir. Oyuncular yakın kişilikleri sayesinde karakterlere kolayca yaklaşabilir ve kontrol edebilirler. Oyun sahnesi ayrıca son derece gerçekçi olacak ve oyuncuları daha fazla cezbedecek şekilde tasarlanmıştır.

Kendinizi eğlenceli ve canlı bir ortamda programlayabilirsiniz. Oyunun müziği de çok nazik ve hassastır, oyunculara rahatlık hissi verir ve daha eğlenceli eğlence anlarının tadını çıkarır.

Minecraft PE için Eklenti Oluşturucu

BİRLEŞTİRİLEBİLECEK NESNELER

Programlama becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu uygulama yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulama milliyet veya yaş ile sınırlı değildir ve bu oyunu oynarken eğlenebilecek öğrenciler, öğrenciler, çalışan insanlar veya orta yaşlı insanlar için uygundur. Özellikle bu oyun çocukların beyinlerini geliştirmelerine yardımcı olacak ve öğrenme ve yaşamda daha duyarlı düşünme yeteneklerini artıracaktır. Daha sorunsuz bir deneyim için bu uygulama kullanılırken bağlanmalıdır.

ANA ÖZELLİKLER

– Eğlenceli oyunlar yaratıcılığı ve programlamayı artırır
– Özelleştirme için özel araçlar kullanın.
– Oyuncuların harika bir ortam tasarlamaları için çeşitli gelişmiş özellikler.
– Kendi yaşam senaryonuzu oluşturun
– Seyirci çeşitli ve zengindir.


İndir (107M)

Artık indirmeye hazırsınız AddOns Maker for Minecraft PE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir