Actraiser Renaissance
Actraiser Renaissance

Actraiser Renaissance v1.1.0 APK indir (Mega Menü, Kilitsiz DLC, Para) 2022


İndir (788M)

Actraiser Renaissance, ilk heyecan verici görüntülerden etkilendi. Tanrıların hikayelerinin yankıları, mücadeleler ve kaotik ayaklanmalar, şu anda dünyadaki gergin durumu gösterecektir. Oyuncuların Lord of Light'ın özel güçlerini kullanmalarına ve iy

Android Android Aksiyon
5 ( 941 puan )
Fiyat: $0
İsim Actraiser Renaissance
Yapımcı SQUARE ENIX Co Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 788M
Versiyon 1.1.0
MOD Bilgisi Mega Menü, Kilitsiz DLC, Para
Orjinal Google Play
Actraiser Renaissance is the most famous version in the Actraiser Renaissance series of publisher SQUARE ENIX Co Ltd
Mod Version 1.1.0
Total installs 1,000+
 • MENÜ MODU
 • Lisans kontrolü devre dışı bırakıldı;
 • Satın alınan ve kurulan tüm DLC'ler;
 • Ölümsüzlük (menüden kontrol mümkündür);
 • Yüksek Hasar
 • Sınırsız Para (menüden kontrol mümkündür);
 • Sınırsız Hücre (menüden kontrol mümkündür);
 • Google Play Core bağlaması devre dışı bırakıldı;
 • Modern akıllı telefonlar için ekran çözünürlüğü ile ilgili sabit geliştirici hataları.

Actraiser Renaissance, ilk heyecan verici görüntülerden etkilendi. Tanrıların hikayelerinin yankıları, mücadeleler ve kaotik ayaklanmalar, şu anda dünyadaki gergin durumu gösterecektir. Oyuncuların Lord of Light’ın özel güçlerini kullanmalarına ve iyilik için güçlü bir ordu oluşturmalarına izin verilir. Uzak diyarlar yakında kötülüğün elinden geri alınacak. Seferdeki görevler birikerek her şeyin kaotik hale gelmesine neden oluyor; Onlara yardım!

Oyuncu Rönesansı

ESKİ VERSİYONDAKİ BİRÇOK HATALARI İYİLEŞTİRDİ

Actraiser Renaissance’ın görüntü kalitesinde herhangi bir değişiklik olmadı; ancak, benzersiz 2D grafik tekniği hala uygulandı ve kısa sürede üstesinden gelinmesi gereken sınırlamalar bulundu. Karakteriniz topraklarda dolaşırken yumuşak müzik çalarak huzurlu bir atmosfer yaratır. Diğer müzik efektleri de yükseltildi ve uygulandı, böylece herhangi bir oyuncu en sevdiği sesleri duyabilir.

Oyun performansı açısından, önemli ölçüde geliştirildiler. Bu aktivitenin eğlencesini artırmak için yeni, daha heyecan verici hikayeler eklendi. Sistem artık savaş menzilini sınırlandırmayacak; aksine, oyuncuların düşman ininin derinliklerine hızla inebilmeleri için savaş alanını genişletecekler. Kampanyaya katılırken güvende kalmanızı sağlamak için birçok yeni beceri türü de sağlanmıştır. Seviye arttıkça zorluk da artar ve daha cesur patronlar ortaya çıkar.

Oyuncu Rönesansı

KAMPANYADA GÖREV BAŞARISIZ OLAMAZ

Actraiser Renaissance’da her kişinin görevini tamamlamasının amacı, korkunç canavarları yenmektir. Bütün bu kutsal toprakları işgal etmek için planlar yapıyorlar. Işığı ve adaleti temsil eden her şeye kadir bir tanrı olarak, karanlığa karşı bir ordu oluşturmak için sihir kullanmanız gerekir. Düşman saldırıları yoğun nüfuslu bölgeleri hedef alacak ve onların güvenliğini sağlamanız, onları sağlam savunmalara sahip alanlara götürmeniz ve becerilerinizle harikalar yaratmaya başlamanız gerekiyor.

Görevler gelen kutunuzda sıralanacaktır. Sorunu çözmek için çeşitli yerlerin araştırılması ve ziyaret edilmesi gerekir. Önemli yerler haritada işaretlenecek, tehlikeli kampanyadaki yolculuğunuzu kaydedecek ve makul önerilerde bulunacak. Ulaşılacak hedefler daha zorlu seviyeler, güçlü patronlar ve henüz keşfedilmemiş birçok gizli hikaye olacak.

Oyuncu Rönesansı

ÖZEL BÜYÜLER UYGULAYIN

Büyük ölçekli çekilişlerden sağ çıkmak için Actraiser Renaissance’ın özel yetenek setini edinmelisiniz. Ancak, fethetmek ve kilidini açmak için zamana ihtiyaçları var. Genel olarak, her kahraman düşmanın saldırısını engellemek için sihir kullanabilir, don veya alev oluşturabilir. Kurtulduktan sonra, surları yeniden inşa etmek için bir nüfus ekibiniz olacak. Denetleyiciyi ve esnek hareketi kullanarak sürpriz saldırılardan kaçınabilirsiniz.

Işık tanrısı kadar gerekli bir konum, diğer güçlerle hizalanmayı gerektirir. Birlikte, kahramanın kampanyadaki etkinliğini destekleyen güç kaynakları yaratırlar. Patronlarla savaşmak için kahramanların belirli bir yerde toplanıp belirli bir plan yapması gerekiyor. Unutma, burada yalnız değilsin; kötülükle savaşmak için sevgiye ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Farklı büyü türlerinin birleşimi en görkemli zaferi yaratacaktır. Artık eski şehirdeki tüm sakinlerin faaliyetlerini kontrol etmek için sanal anahtarları kullanabilirsiniz.

Oyuncu Rönesansı

YÜZLERCE CESUR DÜŞMANLA MÜCADELE

Actraiser Renaissance, zamanın kahramanlarının yardımına ihtiyaç duyuyor. Herkesi bu acımasız savaştan kurtaracak ve yıkılan krallığı yeniden inşa edecekler. Herkesin güvende olmasını sağlamak için yüzlerce strateji ve çatışma planı uygulamaya konur. Her şeye karar verme gücüne sahip biri olarak bu seferdeki görevinizi tamamlayabilir misiniz? Tarihsel hikayeler birbiriyle bağlantılıdır ve birçok yankı uyandıran başarı sonsuza kadar hatırlanacaktır; sen bir efsanesin!

Oyuncu Rönesansı

ANA ÖZELLİKLER

 • Yaklaşan tehlikeli eylemler dizisi için bir kahraman imajı oluşturun. Orduyu zafere doğru daha derine götürebilir misin?
 • İyi ve kötü arasındaki çatışma ülkesi hakkında garip hikayeler var. En iyi becerilerin sergilendiği ve acımasız planların gerçekleştirildiği yer burasıdır.
 • Sakinlerin ve şehrin hayatta kalmasıyla ilgili birçok seçenek. Tanrı’nın gücünün güç kaynağını kullandığınızda birçok asker yaratılacaktır.
 • Savaşta öğrenilen becerileri uygula, birleşecek takım arkadaşları yaratmak için ilahi gücü kullan. Eşitsiz savaş kolaylaşacak.
 • Düşmanı yenerek ve yenerek risklerle yüzleşin; sistem tarafından sağlanan ödülleri almak için daha fazla görev başaracaksınız.


İndir (788M)

Artık indirmeye hazırsınız Actraiser Renaissance ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanSQUARE ENIX Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.