Action Taimanin
Action Taimanin

Action Taimanin v2.8.44 APK + OBB indir (Mod Menüsü) 2022


Action Taimanin, sizi yeni ve şık bir ninja dünyasına açar. Yine de zorlu savaşlar olacak, yine de en iyi dövüş becerilerinizi sergileyebileceğiniz bir yer olacak, ancak bu oyunda ortaya çıkan ninjalar son derece özel. Gizemli ninja adamları değil, a

Android Android Aksiyon
5 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim Action Taimanin
Yapımcı GREMORY GAMES INC
Tür Aksiyon
Boyut 227M
Versiyon 2.8.44
MOD Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Action Taimanin is the most famous version in the Action Taimanin series of publisher GREMORY GAMES INC
Mod Version 2.8.44
Total installs 500,000+
MOD 1
 • 1. MENÜ MOD
 • 2. Hasar Çarpanı
 • 3. Tanrı Modu

MOD 2
 • 1. Menü (Depolama+Yer Paylaşım İzni)
 • 2. Aptal Düşman (Saldırı yapma)
 • 3. Yüksek HSR (Savaştan önce etkinleştir)
 • 4. Yüksek DEF (Savaştan önce etkinleştir)
 • 5. Yüksek HP (Savaştan önce etkinleştir)
 • 6. Yüksek Kritik (Savaştan önce etkinleştir)


İndir (227M)

Action Taimanin, sizi yeni ve şık bir ninja dünyasına açar. Yine de zorlu savaşlar olacak, yine de en iyi dövüş becerilerinizi sergileyebileceğiniz bir yer olacak, ancak bu oyunda ortaya çıkan ninjalar son derece özel. Gizemli ninja adamları değil, ateşli ve seksi ninja kızları; Sadece dövüş özellikleri nedeniyle değil, aynı zamanda oyunun hararetiyle de birçok çocuğun bu oyuna katılacağını düşünüyorum.

Eylem Taimanin

GRAFİKLER OYUNLARIN BAŞARISINI YARATIR

Action Taimanin’in grafikleri, müşteriler için cazibe yaratmak için öne çıkıyor. Karakter yaratma çekicilik ve tarzla doludur. Bu oyunda görünen ninjaların hepsi Japon stiline sahip olağanüstü bayanlar. Çarpıcı 3D görseller, vücut şekillendirme ve cıvıl cıvıl seslendirmeler bu karakterleri mükemmel kılıyor. Saç modeli, göz rengi, yüz zekasından görünüşe veya kostümlere kadar hepsinin kendine has özellikleri var ve karakterin dövüş stilini şekillendiriyor.

Etkileyici karakter yaratmaya ek olarak, dövüş becerileri de son derece tatmin edici bir şekilde yeniden üretildi. Özenle hazırlanmış koreografi efektleriyle renkli hareketler, oyuncuların gerçek bir savaşta kaybolmuş gibi hissetmelerini sağlar. Ayrıca karakter kostümünün stilini ve rengini değiştirerek oynarken yeni bir his yaratabilirsiniz. Bu beceri setleri yükseltildiğinde daha da epik hale gelecek.

Eylem Taimanin

YÜKSEK MÜCADELE BECERİLERİ SAĞLAYIN

Güzel ninja, insanlığı korumak için savaşmak için ayağa kalkmalı. Bu leydilerin her biri, her bir ayrı savaşa uygun farklı silahlara ve hareket setlerine sahip olacak. Her karakteri iyice anlamanız ve kendinize en uygun karakteri seçmeniz gerekecek. Elbette aynı anda birçok farklı karaktere de sahip olabiliyorsunuz ve maçınıza göre değişebiliyorsunuz.

Action Taimanin’de örnek karakteri seçmek için, görünüş tercihlerine veya kullandıkları dövüş stiline sempatiye dayalı olarak birçok kriter vardır. Bazı ninjalar ikili kılıç, tabanca, uzun kılıç vb. kullanacaklar… Hareketleri de kullanılan silaha uyacak şekilde değiştirilir. Ancak size tavsiyemiz, güçlerinden en iyi şekilde yararlanmak için bu karakterlerin savaş istatistiklerine odaklanmanız. İstatistikler ne kadar yüksek olursa, savaş o kadar etkili olur.

Eylem Taimanin

SÜREKLİ KARAKTER YÜKSELTME

Action Taimanin’de savaşlar giderek daha şiddetli bir şekilde gerçekleşiyor. Daha sonra, rakipleriniz daha sinir bozucu ve inatçı olacaktır. Yani ninjayı yükseltmek, yapmanız gereken bir şey. Kazandığınız sanal parayı kullanmanın ve daha yüksek dövüş istatistiklerine sahip yeni karakterler satın almanın iki yolu var. Veya paradan tasarruf etmek için eski karakterinizdeki becerileri yükseltmeye de devam edebilirsiniz.

Eylem Taimanin

EKİP İLE DÜNYAYI İNDİR

PVP savaşları haftalık olarak gerçekleşecek. İki takım arkadaşı daha ile 3 kişilik bir takım halinde birleştirin ve diğer oyuncularla rekabet etmek için yüzüğe gidin. Şu anda, savaş, bireysel dövüş becerileriyle ilgili olacak ve takım arkadaşlarıyla iyi bir koordinasyondan gelmesi gerekiyor. Bununla birlikte, beceriler ve karakter istatistikleri hala kritik öneme sahiptir; Karakteriniz ve rakibiniz arasındaki nispi güçte çok büyük bir fark varsa kazanamazsınız.


İndir (227M)

Artık indirmeye hazırsınız Action Taimanin ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir