Ace Defender: Dragon War
Ace Defender: Dragon War

Ace Defender: Dragon War v2.5.0 APK (Tek Atış Öldür) indir

Ace Defender: Dragon War, oyuncunun kötülüğe karşı savaşmak ve krallığı düşman istilasından korumak için süper kahramanını kontrol ettiği bir rol yapma oyunudur.

Android Android Oyun
4 ( 748 puan )
Fiyat: $0
İsim Ace Defender: Dragon War
Yapımcı ACE GAME INTERNATIONAL LIMITED
Tür Oyun
Boyut 99.13 M
Versiyon 2.5.0
MOD Tek Atış Öldür
Orjinal Google Play
Ace Defender: Dragon War is the most famous version in the Ace Defender: Dragon War series of publisher ACE GAME INTERNATIONAL LIMITED
Mod Version 2.5.0
MOD 1
MOD 2
  • Menü Modu
  • Bir vuruş öldürür (şu anda yalnızca kule savunma modunu destekler)!
  • %100 kritik (şu anda yalnızca kule savunma modunu destekler)!
  • Sınırsız fiziksel güç (şu anda yalnızca kule savunma modunu destekler)!

Ace Defender: Dragon War MOD APK, en kullanışlı RPG ve dövüş çevrimiçi oyun türlerinden biridir. 2021’de dolaşıma giren Ace Defender: Dragon War, kalitesiyle çok beğenildi ve gençlerden sayısız sevgi aldı. Bu çevrimiçi oyun için oynanış ve 3D görseller, size dikkat çekici ve eğlenceli bir deneyim sağlamayı garanti etme eğilimindedir.

Ace Defender: Dragon War MOD APK hakkında

Dragon süresi özellikleri vefat etti ve takipçilerin kalplerinde çok sayıda güçlü yara izi bıraktı. Bu nedenle Ace Defender: Dragon War, ejderhaların şiddetli dövüş dönemine ilişkin görüntüyü yeniden yaratıyor. Pratik 3D görüntüleri ve takım dövüşü yetenekleriyle insanları kendine çeken Ace Defender: Dragon War, büyüleyici bir çevrimiçi oyundur ve çevrimiçi topluluktan çok sayıda 5 yıldızlı inceleme almıştır.

ace defender dragon war 3

Personeli kullanarak sert bir şekilde savaşın

Ace Defender: Dragon War‘da tarih öncesi savaş dönemi geri geliyor, dolayısıyla arkadaşlar toplumu alt etmek için ayaklanıyor. Krallığınızı korumak, zorlu mücadeleler, takım oluşturma yetenekleri, rol yapma çevrimiçi oyununu çevrimiçi oyuna saldığınızda standart işlerdir. Spesifik olarak, eski Dragon hikayesinden yararlanarak, çağın belki de en klasik figürlerinden birine dönüşüyorsunuz. Artık siz ve oyuncular takımlar kuruyorsunuz ve krallığa doğru ün kazanmak için rakiplerinizi yeniyorsunuz.

ace defender dragon war 4

Büyük bir krallık

Ace Defender: Dragon War‘a gelince, özellikle tarım ürünlerini hasat etme, hazineleri arama, engelleri aşma gibi etkinliklerle sadece savaşmakla kalmaz, aynı zamanda krallığınızı da büyütürsünüz… takım elbise bak Ancak kazanmak için, kesinlikle mükemmel bir Ejderha ekibinin savaşını gerektirir. Peki, arkadaşlarınızla denemeden ne bekliyorsunuz?

Yaklaşım ve kazanma becerileri

Güçlü bir krallık sürekli olarak iyi generaller gerektirir. Ace Defender: Dragon War, krallığınızı korumak için en iyi teknikleri ve yetenekleri yaratmanıza yardımcı olacak bir oyun kategorisidir. Harika bir yöntem, ejderhalar arasındaki düello için tarihi bir an oluşturabilir. Ace Defender: Dragon War oyununda takım arkadaşlarınızla birlikte zaferi tanımlayın ve getirin.

ace defender dragon war 5

Dragon aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bu kesinlikle Ace Defender: Dragon War MOD APK çevrimiçi oyunudur. Krallığı ve yoldaşları korumak için rakiplerle birlikte savaşmaya hazırlandı. İstiyor musun?


İndir (99.13 M)

Artık indirmeye hazırsınız Ace Defender: Dragon War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir