AccuWeather
AccuWeather

AccuWeather v8.0.0-5-google APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


AccuWeather, dünya çapında yaygın olarak kullanılan ve 100'den fazla farklı dili destekleyen bir hava tahmini uygulamasıdır. Süreyi kolayca ayarlayabileceksiniz; istediğiniz güncellemeleri görebileceksiniz.

Android Android Hava Durumu
4 ( 813 puan )
Fiyat: $0
İsim AccuWeather
Yapımcı AccuWeather
Tür Hava Durumu
Boyut 78M
Versiyon 8.0.0.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
AccuWeather is the most famous version in the AccuWeather series of publisher AccuWeather
Mod Version 8.0.0.5
Total installs 100,000,000+

İndir (78M)

AccuWeather, kullanımı kolay bir arayüze sahip olan ve birçok izleyici için uygun olan temel bir hava tahmini özelliğine sahip bir uygulamadır. Evden çıkmadan önce her an yüksek derecede doğruluk ve ayrıntı ile çok çeşitli bilgiler bulacaksınız. Aynı zamanda, birçok farklı faktör sayesinde hava değişimini de bulursunuz ve aslında bu değişiklikler birçok insan için gereklidir. Uygulama ayrıca uydu ve radar ile diğer alanları gözlemlemenizi de destekler.

BASİT, KULLANIMI KOLAY BİR ARAYÜZ İLE HAVA DURUMU TAKİP EDİN

Kullanıcılar, bilgileri en kesin şekilde getirmek için Materyal Tasarım’da tasarlanmış tamamen yeni bir AccuWeather hava durumu tahmini arayüzü bulabilir. Farklı işlevlerin neler sağlayabileceğini okuyabilecek ve benzersiz özelliklere erişebileceksiniz. Ayrıca, özellikler kılavuzu, uygulamaya yeni başlayanlar için kritik özellikleri kavramanız için size bir genel bakış sunar.

BİR GÜNÜN BİLGİLERİNİ DETAYLI GÖRÜNTÜLE

Sadece AccuWeather ile gününüzün ayrıntılarını bulabilir ve evden çıkmadan önce ihtiyacınız olan her şeyi almanıza yardımcı olabilirsiniz. Sıcaklık, nem, UV indeksi ve diğer faktörler hakkında basitçe daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eşzamanlı olarak, uygulama o günün bir süreliğine hava tahminini destekler, böylece hava değişimini bilirsiniz. Elbette değişiklik, eşyaları taşıma ve taşıma şeklinizde de belirli değişiklikler getirecek.

AccuWeather: Hava Durumu Radarı AccuWeather: Hava Durumu Radarı AccuWeather: Hava Durumu Radarı

BİLGİLERİ ZAMAN ZAMAN GÜNCELLEME

AccuWeather gibi bir hava tahmini uygulaması seçtiğinizde, büyük olasılıkla tahmin edebileceği dönemlerle ilgilenirsiniz. Özellikle, gün için dakika dakika tahmin bulabilir ve uygulamanın kullanımındaki değişikliklerden haberdar olmanıza yardımcı olabilirsiniz. Tabii ki sabah veya akşam olduğunda da size haber veriyor, bu anları kaçırmamanız için uygulama bir ay boyunca bilgi güncellemelerini de destekliyor.

HAVA DEĞİŞİKLİKLERİNİ BİRÇOK YOLLA GÖZLEYİN

AccuWeather ile belirli bir süre boyunca hava değişikliklerini izlemenin birçok yolu vardır. Özellikle yukarıda bahsedildiği gibi uygulama bir ay boyunca bilgileri güncellemenizi sağlar ve yan yana dizilmiş bilgiler fark etmeniz için fark yaratacaktır. Ayrıca, farklı renklerle temsil edilen tablolarda da ilginç bulabilirsiniz. Yağmurlu veya güneşli olup olmadığını belirleyen renk türünü ve ne sıklıkla karanlık olduklarını göreceksiniz.

AccuWeather: Hava Durumu Radarı AccuWeather: Hava Durumu Radarı

FARKLI ALANLARI KOLAYLIKLA GÖZLEYİN

Onlarla ilgili bilgileri güncelleyebilmek için başka birçok yer bulabilirsiniz. Tabii ki, görüntülenen bilgiler de bölgenizdekilere benzer olacaktır, böylece birçok farklı bilgiyi bilebilirsiniz. Ayrıca, konum değiştirmek de kolaydır, böylece bölgeniz dışındayken hızlı ve alakalı bir bilgi kaynağına sahip olursunuz. Bu uygulamayı Android Wear’da da kullanabilirsiniz.

DİĞER ALANLARI UYDU VE RADAR İLE GÖRÜN

Bu uygulamayı deneyimlerken ilginç bir nokta da radar ve uydu aracılığıyla farklı alanları kolayca gözlemleyebilmenizdir. Bu bölgelerdeki hava durumunu tanımak için görünüm öğelerini ve karşılık gelen renkleri görebilirsiniz. Aynı zamanda, hava durumunu görsel olarak görmek için birçok gözlem kriteri de bulabilirsiniz; tabii ki doğal fenomenlerin değişimini veya hareketini gözlemlemek için de uygundur.

RADAR VE UYDU ÜZERİNDEKİ HERHANGİ BİR KONUMU GÖZLEYİN

Kullanıcıların uygulamada bulacağı heyecan verici bir deneyim, radar ve uydu aracılığıyla bazı bölgeleri gözlemlemektir. Bu noktayı ve hava durumu öğelerinin belirli varyasyonlarını göreceksiniz. Aynı zamanda, farklı renklerle temsil edilen yönleri de farklı şekillerde görüntülenecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Tabii ki, hızlı bir şekilde neler olup bittiğini anlamanız için bir parametre çubuğuna da sahip olacaklar.

100’DEN FAZLA DİLİ VE KOLAY KONUM DEĞİŞTİRMEYİ DESTEKLER

Herhangi bir kullanıcının göz ardı etmeyeceği ilginç bir nokta, 100’den fazla farklı dilin desteklenmesidir. Bu, kullanıcıların uygulamanın özelliklerine erişmesini ve uygulamanın ne hakkında olduğunu anlamasını kolaylaştırır. Aynı zamanda durumu anlamak için farklı lokasyonlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz ve seyahat ederken avantajlıdır. Önceden hazırlıklı değilseniz, iki site arasındaki hava değişikliği bazen sizi rahatsız edebilir.

Tahmin özelliği, birçok özelliği ile kullanıcılara yardımcı olur:

– Kullanımı kolay arayüz ve zaman içinde hava durumu güncellemeleri.
– Hava durumu değişikliklerini çizelgeler aracılığıyla güncelleyin.
– Radar ve uydu aracılığıyla belirli bir yeri gözlemleyin.
– Kar fırtınalarını tanımanıza yardımcı olacak yeni güncellenen özellik.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız AccuWeather ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir