Accu​Battery
Accu​Battery

Accu​Battery v1.5.1.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Telefonunuzun uzun ömürlü olması konusunda endişeli misiniz? Günümüzde insanların telefon kullanma talebi artmakta ve bu da pil ömrünün giderek azalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, kullanıcıların pili en verimli şekilde yönetmelerine ve pil ömrün

Android Android Araçlar
5 ( 405 puan )
Fiyat: $0
İsim Accu​Battery
Yapımcı Digibites
Tür Araçlar
Boyut 9.0M
Versiyon 1.5.1.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Accu​Battery is the most famous version in the Accu​Battery series of publisher Digibites
Mod Version 1.5.1.1
Total installs 10,000,000+

İndir (9.0M)

Telefonunuzun uzun ömürlü olması konusunda endişeli misiniz? Günümüzde insanların telefon kullanma talebi artmakta ve bu da pil ömrünün giderek azalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle, kullanıcıların pili en verimli şekilde yönetmelerine ve pil ömrünü artırmalarına yardımcı olmak için birçok akıllı uygulama doğmuştur. Accu Battery’nin cihazınızı sizin için en akıllı şekilde yönetmesine izin verin. Bu uygulama pil sağlığını korur ve bilime dayalı pil kullanımı ve kapasite bilgilerini görüntüler.

Pil Pil

Pil Pil

AKILLI TELEFON PİL YÖNETİMİ YARDIMCI YAPILANDIRMA

Şu anda iş kullanma ihtiyacı, kullanıcıların telefonu sık sık kullanmasını sağlıyor. Ancak bu alışkanlık cihazınızın ömrünün azalmasına ve daha fazla yıpranmasına neden olur. Cihazınızın kapasitesinin çoğu bir günlük iş ve eğlence aktiviteleri için yeterli değil. Bu nedenle, kullanıcıların akıllı telefon pillerini yönetmelerine yardımcı olmak için Accu Battery, kullanıcılara pil kapasitesini en iyi şekilde yönetme ve tasarruf etme hizmeti vermek için doğdu. Telefonda çok çalışanlar için, telefonlarının en iyi deneyimi yaşaması için bu uygulama önceden yüklenmiş olmalıdır.

KULLANICI DOSTU UYGULAMA KONFİGÜRASYONU

Uygulamanın tanıtımı günümüzde pek çok telefon kullanıcısı için kurtarıcı oluyor. Bu telefon yönetimi uygulaması, kullanıcı dostu bir yardımcı program ile tasarlanmıştır. Kullanıcılar, uygulamayı kurarken arayüz ve yardımcı program yapılandırmasını oldukça sezgisel ve anlaşılır bulacaklardır. Hemen hemen tüm uygulama işlevleri, kullanıcıların kolayca kontrol etmesi için en genel şekilde ekranda görüntülenir. Etkileşimli grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde uygulama kullanıcı dostudur.

Pil Pil

Pil Pil

DESTEK PERFORMANSI VE PİL ÖMRÜNÜ ARTIRIR

Accu Battery’ye sahip olan kullanıcılar, telefonlarının pil durumunu %100 oranında değiştirecektir. Gerçekten de uygulama aradığınız tüm fonksiyonlara sahip. Uygulama başlıklarının hemen hemen her işlevi bu uygulamada özetlenmiştir. Uygulamanın ana işlevi, kullanıcının pilini desteklemek ve optimum performansı artırmaktır. Telefonunuz tamamen şarj olduğunda, şarj modunu otomatik olarak kapatır ve doğrudan güç kullanır. Ayrıca telefonunuzun pili bitmek üzereyken size sürekli olarak pili şarj etmeniz konusunda uyarıda bulunan bir bildirim gönderecektir. Kullanıcılar, pil ömrünü orada durmadan uzatmak için şarj alarmını da kullanabilir.

GÜZEL BİR PIN SİMGESİ TEMASI OLUŞTURUN

Telefonunuzu daha renkli bir şekilde dekore etmek istiyorsanız, bu gadget için çok kolay. Bu uygulama, kullanıcılara daha güzel pil simgesi temaları oluşturmak için eksiksiz bir tema kitaplığı sağlayacaktır. Ancak, kullanıcıların temayı yüklerken aşırı ısınma konusunda endişelenmelerine gerek yok. Bu uygulama, telefonunuzun hızla soğumasına yardımcı olmak için otomatik bir fan işlevi içerdiğinden telefonunuzu ısıtmaz.

Pil Pil

Pil Pil

BATARYA KARTI PERFORMANSI

Bu akıllı aygıtı kullanmak, bir kullanıcının telefonu için en iyi yoldur. Kullanıcılar, uygulamayı kullanırken telefonlarının ne kadar pil kullandığını bilecekler. Bu, şarj seansınız sırasında pilin ne kadar yıprandığını keşfedeceğiniz anlamına gelir. Kullanıcılar ayrıca ekran açıkken veya kapalıyken cihazınızın ne kadar hızlı şarj olduğunu kontrol edebilir ve telefon pilinin tam olarak ne kadar sürede şarj edildiğini öğrenebilir.

Bu akıllı gadget’a sahip olan kullanıcılar, pil sağlığı ve telefonlarını daha iyi nasıl koruyabilecekleri konusunda endişelenmeyecekler. Uygulama, kullanıcılara harika bir deneyim sunmak için birçok premium işlevi sürekli olarak günceller.


İndir (9.0M)

Artık indirmeye hazırsınız Accu​Battery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir