A Way To Smash: Puzzles
A Way To Smash: Puzzles

A Way To Smas v1.02 APK ( MOD Menu ) indir 2022


A Way To Smash APK indir Bu minimalist bulmaca oyununda göreviniz savaş alanındaki tüm rakipleri parçalamaktır. Oyunun mekaniği sıra tabanlıdır, yani rakipler ancak siz yaptıktan sonra hamle yaparlar. Haritadaki tüm cam düşmanları ezin ve size yaklaş

Android Android Aksiyon
4 ( 173 puan )
Fiyat: $0
İsim A Way To Smash: Puzzles
Yapımcı NoTriple-A Games
Tür Aksiyon
Boyut 50MB
Versiyon 1.02
MOD Hileli
Orjinal Google Play
A Way To Smash: Puzzles is the most famous version in the A Way To Smash: Puzzles series of publisher NoTriple-A Games
Mod Version 1.02

İndir (50MB)

A Way To Smash APK indir

Bu minimalist bulmaca oyununda göreviniz savaş alanındaki tüm rakipleri parçalamaktır. Oyunun mekaniği sıra tabanlıdır, yani rakipler ancak siz yaptıktan sonra hamle yaparlar. Haritadaki tüm cam düşmanları ezin ve size yaklaşmalarına izin vermeyin.

a way to smash apk indir modkiwi com 1

1. İmha
Bir bakıma oyun, rahatlatıcı bir bulmaca olarak sunulan bir meditasyon biçimidir. Oyundaki tüm rakipler kırılgan, kırılgan malzemeden yapılmıştır. Yıkıma, bir akış durumuna giren ve durmadan birbiri ardına geçmenizi sağlayan kırık cam gibi hoş sesler eşlik eder.

a way to smash apk indir modkiwi com 2

2. Karakterler
Birkaç karakterden biri olarak oynayabilirsiniz. Her birinin kendi saldırı animasyonu ve dövüş stili vardır. Katanalı bir savaşçı düşmanlarını keserken, sopalı bir fedai onları parçalara ayırır. Kendi yolunu seç. Savaşları kazanmak için kılıcınızı, sopanızı veya yumruklarınızı kullanın.

a way to smash apk indir modkiwi com 3

3. Seviyeler
150 farklı zorluk seviyesi oluşturduk. Her seviye, geçmek için belirli taktikler gerektirir ve farklı rakipler benzersiz bir yaklaşım gerektirir. Örneğin, sıradan bir düşman bir vuruşla yok edilir, ancak patronun üç canı vardır.

A Way To Smash Hileli indir

Glory Ages – Samurais ve Slash of Sword’un geliştiricilerinden yeni bir oyunda kendinizi bu meditatif bulmacalar ve savaşlar dünyasına bırakın.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız A Way To Smash: Puzzles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir