A Tale Of Little Berry Forest 1
A Tale Of Little Berry Forest 1

A Tale of Little Berry Forest v1.00.65 APK indir (Tam Oyun) 2022


Sadece A Tale of Little Berry Forest 1'deki sevimli ve benzersiz karakterler, oyuncuların gelişini memnuniyetle karşılıyor. Bilgisayar grafiklerinde gösterilmeyen, ancak sanatçı tarafından çizilen yağlı pasteller sayesinde oluşturulmuş belirli bir sa

Android Android Macera Oyunları
4 ( 636 puan )
Fiyat: $0
İsim A Tale of Little Berry Forest 1
Yapımcı LittleBerryGames
Tür Macera Oyunları
Boyut 76M
Versiyon 1.00.65
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
A Tale of Little Berry Forest 1 is the most famous version in the A Tale of Little Berry Forest 1 series of publisher LittleBerryGames
Mod Version 1.00.65
Total installs 50,000

İndir (76M)

Sadece A Tale of Little Berry Forest 1’deki sevimli ve benzersiz karakterler, oyuncuların gelişini memnuniyetle karşılıyor. Bilgisayar grafiklerinde gösterilmeyen, ancak sanatçı tarafından çizilen yağlı pasteller sayesinde oluşturulmuş belirli bir sayfanın üyeleridirler. Daha inanılmaz olan şey ise, etrafınız yiyecek üreten bitkilerle, yemek tarifleri oluşturma kariyeri için bir malzeme kaynağıyla çevriliyken.

Küçük Berry Ormanı Hikayesi 1: Sihir Taşı

AKILLI HARİTA

Oyuncular için en etkileyici şey, bu dünyaya gelirken ortaya çıkan parlak dağ haritasıdır. Her detayına kadar doğru bir konum sistemi ile oyun tarafından ekleneceksiniz. Bu, bu yolculukta daha yetkin olmanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, her zamankinden daha başarılı olmak için kendi yönünüzü, yöneliminizi ve stratejilerinizi belirleme yeteneğidir. Ayrıca önemli yerlerin bulunduğu haritanın rengi de renk ile daha belirgin hale getirilmiştir. Buna paralel olarak tam bir çiftlik inşa etme kariyeri de var.

Küçük Berry Ormanı Hikayesi 1: Sihir Taşı

SEVİLEN KARAKTERLER

Bununla da kalmıyor, A Tale of Little Berry Forest 1’i mutlaka görülmesi gereken bir oyun yapan şey, tanışmak üzere olduğunuz bir karakter. Hepsi kırsal kesimde kendilerine rustik özellikler getiriyor ve bu, oraya ilk ayak bastıklarında herhangi bir oyuncu üzerinde çok sempatik ve cana yakın bir izlenim bıraktı. Özellikle bu güzel görüntü, şapka, bot gibi çok basit ve güzel aksesuarlarla popüler kostümlerden geliyor.

Küçük Berry Ormanı Hikayesi 1: Sihir Taşı

TEK GRAFİK

Ek olarak, burada oyunculara muhtemelen beklemeyeceğiniz beklenmedik bir gerçeği veriyoruz. Grafik sistemi, ortamı ve oyuncunun gözünün önünde beliren karakterleri tasarlar. Diğer çevrimiçi oyunlardaki grafiklerin çoğunun bilgisayarın beyni altında tasarlandığını doğrulayabiliriz, ancak A Tale of Little Berry Forest 1 bunu yapmaz; tam tersine her detayı titizlikle bu noktaya getiriyoruz.

Önde gelen sanatçıların sanatsal elleri, oyuncuların hayran olduğu tüm resimleri burada çiziyor. Bu etkileyici peri masalında her sahneyi ve anı yaratmak için eşsiz bir araç olan yağlı pastelleri kullandılar. Burası, oyunculara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için birçok heyecan verici şey getirmeyi vaat ediyor.

Küçük Berry Ormanı Hikayesi 1: Sihir Taşı

MÜKEMMEL PARÇA

Hikaye, sanatçının yavaş ve yumuşak, tamamen el yapımı bir ritme ayarlanmış fırça darbeleriyle dokunuyor. A Tale of Little Berry Forest 1 özellikle çiftlikteki en huzurlu şeyleri seven kullanıcılar için uygundur. Her şey bu kadar basit olsa da, size derinlerden şifa anları getirmeyi vaat eden sıcacık kalpten kalbe parçalarla dolu.

Küçük Berry Ormanı Hikayesi 1: Sihir Taşı

ATEŞLE PİŞİRİN

A Tale of Little Berry Forest 1, çiftliği fethetme yolculuğunda gezegendeki en şirin karakterlerle tanışıyor. Oyuncular, ağaç dikmek ve bakımını yapmak için dost arkadaşlarıyla birlikte çalışacaklar. Çiçek açıp meyve verdikten sonra tarifi uygulayarak başarılı bir şekilde birlikte hasat edebilirsiniz. Biraz ustalıkla tarif kitaplarına güvenerek, en karmaşık yemekleri bile kolayca yenebilirsiniz. Artık oyuncular ateşin sıcaklığını sanal dünyada kendi evlerinde olduğu gibi özgürce hissedebiliyorlar.

  • Arkadaşlarınızla gübreleme, ekimden sulamaya kadar bir çiftlik bekçisine dönüşün.
  • Her gün, her hafta yeni etkinliklerle lezzetli yemekleri fethedin.
  • Sadece sizin için nesilden nesile aktarılan sırlar kitabından öğrenin.
  • Sanatçının yağlı pastellerinden kendi elleriyle olağanüstü grafiklerin keyfini çıkarın.
  • Mutfağınız gibi sıcacık anlara, soğuk parçaları iyileştireceğiniz yer.


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız A Tale of Little Berry Forest 1 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir