A+ Gallery
A+ Gallery

A+ Gallery v2.2.62.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


A+ Gallery, güçlü ve kullanımı kolay özelliklere sahip bir resim ve video yöneticisi sağlar. İstediklerini bulabilir, bulut depolama platformlarına bağlanabilir ve şifrelerle mahremiyetlerini koruyabilirler.

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 342 puan )
Fiyat: $0
İsim A+ Gallery
Yapımcı AtomicAdd Team
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 7.0M
Versiyon 2.2.60.11
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
A+ Gallery is the most famous version in the A+ Gallery series of publisher AtomicAdd Team
Mod Version 2.2.60.11
Total installs 10,000,000+

İndir (7.0M)

A+ Gallery, istediğiniz zaman bulup görüntüleyebilmeniz için görüntüleri ve videoları uygun şekilde depolayan ve yöneten bir galeri uygulamasıdır. Uygulama, çeşitli görüntü kaynaklarını, özellikle çevrimiçi görüntü alma uygulamalarını destekler. Aynı zamanda bu sayede önemli içeriklerinizi de tek bir uygulama ile yedekleyebilir ve kitaplığınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar

FOTOĞRAF VE VİDEOLARINIZI KOLAYCA YÖNETİN

Kullanıcılar, A+ Gallery’nin kullanımı kolay arayüzünü deneyimleyecek ve buradan, onları en iyi yerleşik özelliklerle yönetebileceksiniz. Aynı zamanda, bu özellikler, farklı kaynaklardan gelen resim ve video kitaplıklarını kolaylıkla görüntülerken kullanıcıların ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyar. Uygulama arayüzü, bulma kolaylığınız için sakladığı özelliklere ve nesnelere bağlı olarak farklı sekmelere ayrılmıştır.

ARAYÜZ İSTEĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRMEK KOLAYDIR

A+ Gallery’yi deneyimleyen herkesin keyif alacağı ilginç bir nokta da uygulamanın rengini dilediği gibi değiştiriyor. Tercihlerinize bağlı olarak çeşitli renkler bulabilir ve görüntüler ve videolar için görüntüleme deneyimini optimize edebilirsiniz.

İSTEDİĞİNİZ ELEMANI KOLAYCA YÖNETİN VE ARAYIN

A+ Gallery gibi bir resim ve video galerisinin yapabileceği ilk özellik, yerel, çevrimiçi, SD kartlar gibi farklı kaynaklardan gelen birçok resmi yönetmenize yardımcı olmaktır. Aynı zamanda, uygun arama özelliğini kesinlikle göz ardı edemezsiniz ve onu arayabilmek için birçok kriter vardır. Varlıkların bir listesini zamana, yere ve hatta görüntünün baskın rengine göre arayabilirsiniz. Ayrıca albümünüzü bir SD kart da dahil olmak üzere istediğiniz yere kolayca ekleyebilirsiniz.

A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar

ÇEVRİMİÇİ GÖRÜNTÜLERE BAĞLANTILAR

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi A+ Gallery ile online resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Uygulama, özellikle bulut depolama platformları olmak üzere, görüntüleri depolayabilen ve alabilen platformlara bağlanacaktır. Aynı zamanda, onları gözlemlemek ve yönetmek, yerel görüntüleri yönetmek kadar basittir. Ayrıca bu birliktelik sayesinde daha birçok faydadan da yararlanmış olursunuz.

İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ KOLAYCA YEDEKLEYİN

Ayrıca, fotoğraflarınızı ve videolarınızı hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve istediğiniz önemli şeyleri yedekleyebilirsiniz. Bulut depolama platformlarına özel bağlantı yoluyla önemli bilgileri kaybetmemek için bunları sıklıkla kullandığınız bir platformda saklayabilirsiniz. Birden fazla destekleyici uygulamaya ihtiyaç duymadan tek bir uygulama ile farklı kaynaklardan gelen görüntülerinizden yararlanabilirsiniz.

A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar A+ Galeri – Fotoğraflar ve Videolar

KÜTÜPHANENİZİ GÜVENLE GİZLEYİN VE GÜVENLE GÜVENLEYİN

Yönetim ve depolama özelliklerinin yanı sıra fotoğraf ve videolarınızın güvenliğini de önemseyeceksiniz. Çok özel içeriği gizlemek veya rastgele bir şifre belirlemek gibi kitaplığınızı güvence altına almanın iki yolu vardır. Aynı zamanda yalnızca sizin bildiğiniz güçlü bir parola oluşturmak, diğer birçok kullanıcının kitaplığınıza erişemedikleri zaman merakını gidermenize yardımcı olur. Uygulamayı kullanırken kesinlikle içiniz rahat edecek.

Görüntü ve video yönetimi kitaplığı, herhangi bir kullanıcı için gerekli özelliklere sahiptir:

  • Çok sayıda resim ve video içeren bir galeri saklayabilirsiniz ve özellikleri tamamen kullanıcı dostudur.
  • Uygulama, kullanıcıların birçok kritere ve hatta baskın renklerine göre resim ve video aramasına olanak tanır.
  • Birçok farklı kaynaktan resim ve videoları görüntülediğinizde birçok kullanışlı özellik bulabilirsiniz.
  • Kullanıcıların önemli bilgilerini hızlı bir şekilde ve tek bir uygulama ile yedeklemeleri uygundur.
  • Önemli bilgiler, kimsenin izinsiz girmemesi için bir parolayı gizleyerek veya ayarlayarak güvence altına alınabilir.


İndir (7.0M)

Artık indirmeye hazırsınız A+ Gallery ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir