A Color Story
A Color Story

A Color Story v3.9.9 APK indir (Tüm Paketlerin Kilidi Açık) 2022


A Color Story, kullanıcıların çeşitli koşullarda dinamik ve anında sayısız fotoğrafla doğrudan çalışması için gelişmiş bir fotoğraf düzenleyicidir. Bu arada, birincil yeteneği, kullanıcıların birçok farklı özellikli stilde her içeriğin rengini değişt

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 93 puan )
Fiyat: $0
İsim A Color Story
Yapımcı A Color Story
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 28M
Versiyon 3.9.9
MOD Tüm Paketlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
A Color Story is the most famous version in the A Color Story series of publisher A Color Story
Mod Version 3.9.9
Total installs 1,000,000+

A Color Story, kullanıcıların çeşitli koşullarda dinamik ve anında sayısız fotoğrafla doğrudan çalışması için gelişmiş bir fotoğraf düzenleyicidir. Bu arada, birincil yeteneği, kullanıcıların birçok farklı özellikli stilde her içeriğin rengini değiştirmelerine yardımcı olmaktır. Elbette herkes uygulamayı özelleştirebilir ve en iyi kullanıcı deneyimi için görüş ekleyebilir.

BÜYÜLEYİCİ VE GÜZEL RENK FİLTRELERİ

A Color Story’nin herkese tanıtmak istediği ilk şey, her fotoğrafın renklerini hassas bir şekilde işleme konusunda uzmanlaşmış özel filtreleridir. Her şey incelikle işlenmiş ve derinliğe sahip, hatta olayları gerçek zamanlı olarak doğrudan etkiliyor ve renkleri tam olarak değiştiriyor. Kullanıcılar ayrıca, resimleri için yeni varyasyonlar oluşturmak için her filtreyi anında özelleştirebilir.

Bir Renk Hikayesi Bir Renk Hikayesi

OTOMATİK DÜZENLEME İÇİN YENİLİKÇİ DAHİLİ AI

Tüm içeriklerin en belirgin özelliği, sistemde yerleşik olarak bulunan ve kullanıcılara her türlü konforda yardımcı olmaya hazır olan yapay zekadır. Bu AI’lar her yerde bulunur ve genellikle otomatik araçlarda veya özelliklerde bulunur ve öncelikle kullanıcıların işleri mükemmel şekilde ayarlamasına yardımcı olur. Ayrıca, düzenleme sürecinde yeni olasılıkların kilidini açmak için birçok etkileşim dahil olmak üzere bir dizi etkileyici, kapsamlı özelleştirme ile birlikte gelir.

FOTOĞRAFI KOLAYCA BEYAZLATIN

Çoğu kullanıcının genellikle beyaz ve siyahın ana renkleriyle unutulmaz fotoğraflar yaratma hobisi vardır. Neyse ki, A Color Story, kullanıcıların tüm baskın renklerini biçimlendirmelerine yardımcı olan ve böylece sayısız yüksek kaliteli siyah beyaz fotoğrafları kolaylıkla oluşturmalarına yardımcı olan bir özelliğe sahip olacak. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sistem otomatik olarak siyah beyaz fotoğrafları başka birçok amaç için farklı bir formatta kaydedecektir.

Bir Renk Hikayesi Bir Renk Hikayesi

FAVORİ FOTOĞRAFINIZI YARATICI BİR ŞEKİLDE YENİDEN RENKLENDİRİN

Kullanıcı bazı fotoğrafların rengini değiştirmek isterse, uygulamanın manuel veya otomatik renk değiştirme özelliği olacaktır. Yeniden renklendirme karmaşık bir işlemdir, ancak uygulama, kullanıcı üretkenliğini bir sonraki düzeye çıkarmak için yapay zeka kullanır. Görüntüdeki alanlar otomatik olarak birçok farklı alana bölünecek ve kullanıcıların yalnızca alanı tanımlamaları ve en sevdikleri rengi seçmeleri gerekiyor. Ardından sistem, her şeyi mükemmel ve daha ayrıntılı hale getirmek için otomatik olarak ayarlanacaktır.

YENİ ÖZEL FİLTRELER OLUŞTURUN

Özel filtreler, kullanıcıların yaratıcılıklarıyla yeni işler yaratmaları için ek seçeneklerdir. Bir Renk Hikayesi, tamamen yeni bir özel ön ayar oluşturmak için doğrudan mevcut ön ayarlardan ve varyasyonlardan yararlanarak bile, kolay ve hızlı bir şekilde ön ayarlar oluşturmalarına yardımcı olacaktır. Kullanıcılar ayrıca daha sonra yeni fotoğrafların seçimini kolaylaştırmak için konumlarını uygun şekilde adlandırabilir veya düzenleyebilir.

Bir Renk Hikayesi Bir Renk Hikayesi

GELİŞMİŞ DÜZENLEME ARAÇLARI VE ÖZELLİKLERİ

Uygulama, renkleri değiştirmenin veya ayarlamanın yanı sıra, kullanıcıların hassas ve canlı ayrıntıları düzenlemesine de yardımcı olabilir. Her şey temel düzenleme araçlarından tamamen farklıdır, çünkü kullanıcıların küçük ama etkili değişiklikler yapması için birçok temel kavramla bütünleşir. Dahil edilen araçların tümü, herkesin kendi ihtiyaçlarını rahatça karşılamasını sağlayan kapsamlı özelleştirme ile birlikte gelir.

Bir Renk Hikayesi, özellikle renkleri değiştiren veya yenileyen, gelişmiş fotoğraf düzenlemeye dahil olan herkes için yeni olanaklar yaratacaktır. Hepsinden iyisi, her araç veya özellik AI desteklidir, bu nedenle herkes olumlu sonuçlar için mekaniği özelleştirebilir veya değiştirebilir.

  • Kullanıcılar için çok sayıda renk filtresi, orijinal renklerin çok uzağında her şeyi önemli ölçüde değiştirirken fotoğraflarına uygulanır.
  • Fotoğrafların niteliklerini geliştirirken herkesin eylemlerini düzeltmesine yardımcı olan mükemmel çalışma özelliklerine sahip gelişmiş AI.
  • Yaratıcı ve farklı stiller için olağanüstü yeniden renklendirme özellikleriyle birlikte fotoğrafları mutlak hassasiyetle beyazlatmak için yenilikçi filtreler ve işlemler.
  • Son derece olumlu sonuçlar ve profesyonel deneyimler yaratırken mutlak rahatlık için en yeni nesillerden yerleşik yapay zekaya sahip gelişmiş düzenleme araçları.
  • Daha sürükleyici bir kullanıcı deneyimi için sistemdeki her şeyin kapsamlı bir şekilde özelleştirilmesi ve herkesin varsayılan uygulamalardan uzakta istenen sonuçları almasına yardımcı olur.


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız A Color Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir