9GAG
9GAG

9GAG v6.132.51 (26805) APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


9GAG: Komik GIF, Meme & Video, insanlara mutlu sohbetler sunabilen veya dünya çapında birçok arkadaş edinebilen bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar sosyal ilişkilerini genişletebilecek ve her yerde birçok insanla iletişim kurma ve tanıma fırs

Android Android Araçlar
4 ( 782 puan )
Fiyat: $0
İsim 9GAG
Yapımcı 9gag
Tür Araçlar
Boyut 25MB
Versiyon 6.132.51 (26805)
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
9GAG is the most famous version in the 9GAG series of publisher 9gag
Mod Version 6.132.51 (26805)
Total installs 10,000,000+
 • Pro+ / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı; [*Karşılık gelen Java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (25MB)

9GAG: Komik GIF, Meme & Video, insanlara mutlu sohbetler sunabilen veya dünya çapında birçok arkadaş edinebilen bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar sosyal ilişkilerini genişletebilecek ve her yerde birçok insanla iletişim kurma ve tanıma fırsatına sahip olacaklar. Dahası, kullanıcılar boş zamanlarını öldürecek ve karşılığında arkadaşlarıyla hayatlarında heyecan verici hikayeler dinleyip paylaşacaklar.

SINIRSIZ EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARIN

9GAG sayesinde kullanıcılar, arkadaşlarıyla birlikte çok eğlenecek ve eğlenecek. Asla sıkılmayacaksınız veya üzülmeyeceksiniz çünkü birçok arkadaşınız hayatlarında heyecan verici şeyler dinlemeniz veya paylaşmanız için komik hikayeler anlatacak. Son derece keyif alacak ve hikayelerini dört gözle bekleyeceksiniz. Bunlar sadece bunun gibi basit şeyler olsa da, hayatın önemli olduğunu ve her zaman neşeli ve sevgi dolu olduğunu hissediyorsunuz.

9GAG: Komik GIF, Meme ve Video 9GAG: Komik GIF, Meme ve Video

EN SON TRENDLERİ VE OLANAKLARI ARKADAŞLARINIZA GETİRİN

9GAG sayesinde, tüm arkadaşlarınıza gülümsemeler getiren birçok büyüleyici hikaye ile kendinizi ifade edebileceksiniz. Toplumdaki en son trendleri her zaman tanıdığınız insanlarla paylaşan kişi olun. Herkesin hayran kalması ve iletmeniz gereken içeriği hissetmesi için heyecan verici hikayeler olan iyi videolar yaratma hakkınız var. Ayrıca bu pozitif enerjiyi çevrimiçi topluluğa yaymak için sosyal paylaşım sitelerinde yayınlamalısınız.

HER YERDE MİLYONLARCA MESLEĞİNİZLE BAĞLANIN

Bu aynı zamanda iş yerinde kullanılan bir uygulamadır. Birçok şirket, tüm meslektaşlarıyla bağlantı kurmak için bu uygulamayı zaten kullanıyor. Ayrıca şirketteki tüm çalışanlar, istedikleri konuyu en uygun şekilde özgürce ve özgürce tartışabilir veya araştırabilir. Bu toplantılar, tercihlerine bağlı olarak çeşitli içerikler içerebilir. Ayrıca, dünya çapındaki ortaklarla hızlı ve modern bir şekilde bağlantı kurabilir ve çalışabilirsiniz. Tüm hikayeler çok hızlı bir şekilde paylaşılacak, böylece sözleşme imza töreninin iyi geçmesine yardımcı olacak.

9GAG: Komik GIF, Meme ve Video 9GAG: Komik GIF, Meme ve Video 9GAG: Komik GIF, Meme ve Video

İLGİLENDİĞİNİZ KONULARI FAVORİLERİNİZE EKLEYİN

9GAG, bir dahaki sefere kolay seçim için size en çok ilgilendiğiniz ve ilgilendiğiniz konuları veya içerikleri favorilerinize ekleme hakkını verecektir. Ufkunuzu genişletmek için ana sayfanızda görünen heyecan verici hikayeleri arayın ve keşfedin. Ayrıca, bu uygulamanın Ana sayfasından görmek istemediğiniz içeriği tamamen gizleyebilirsiniz. Ayrıca diğer kişilerin ilginizi çeken ve derinden etkilendiğiniz gönderilerini yine en keskin şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

YAŞAYAN, GÖRÜNTÜLEMESİ KOLAY VE ÇOKLU KULLANICI ÇEKİCİ

Bu uygulamanın grafik tasarımcısı, metin yapıları veya son derece keskin ve sofistike grafikler oluşturma konusunda kendini işine adamış ve profesyonel olmuştur. Ayrıca, kullanıcıların yayınladığı her resim veya video, orijinal rengini koruyarak öne çıkar. Bu, kullanıcılara minyatür bir eğlence dünyası sunarak onları daha aktif hale getirdi ve tüm günlük baskıları ortadan kaldırdı.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız 9GAG ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir