9 Months
9 Months

9 Months v1.35.0 APK indir (Sınırsız hücre, beslenme) 2022


Keşif ile daha fazlasını öğrenin! 9 Ay, anne karnından doğuma kadar bebeğin gelişim döngüsünün gözlemlenmesine olanak tanır. Bu, bir zamanlar özel duygularla geçtiğiniz yolculuğu yeniden yaşayan özel bir çekim. Şimdi bu kutsal alanın tadını çıkarın,

Android Android Simülasyon
4 ( 473 puan )
Fiyat: $0
İsim 9 Months
Yapımcı Green Panda Games
Tür Simülasyon
Boyut 140M
Versiyon 1.35.0
MOD Sınırsız Hücre, Beslenme
Orjinal Google Play
9 Months is the most famous version in the 9 Months series of publisher Green Panda Games
Mod Version 1.35.0
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • sınırsız hücre
  • Sınırsız beslenme
  • Reklamlar kaldırıldı


İndir (140M)

Keşif ile daha fazlasını öğrenin! 9 Ay, anne karnından doğuma kadar bebeğin gelişim döngüsünün gözlemlenmesine olanak tanır. Bu, bir zamanlar özel duygularla geçtiğiniz yolculuğu yeniden yaşayan özel bir çekim. Şimdi bu kutsal alanın tadını çıkarın, bir cinsiyet seçin ve onu sağlıklı ve mutlu tutun. Eğitimi teşvik edin ve insan vücudu konusu için daha objektif dersler oluşturun.

9 ay

UYGULAMADA SICAK OLAN NELER

Rahimde dokuz ayımız var ve aynı zamanda vücuttaki en heyecan verici değişikliklerin olduğu zamandır. Besinleri alın ve büyütün ve onları ağır çekimde izleyin! Her bebeğin nasıl ortaya çıktığı, geliştiği ve doğduğuna dair kesin araştırmalarla geliştirilen 9 Ay, çocukluk günlerine bir yolculuk için biletler sunar ve ayrıca büyüme sürecine geri döner.,

En pratik ve basit şeylere dayalı olarak yeniden yaratılıyorlar, faydalı dersler eklemek için merakın yanı sıra hayal gücünü harekete geçirerek kullanıcıları çekiyorlar. Bebeğinizin bu güvenli ortamda sağlıklı ve mutlu kalmasını sağlamak için günlük izleme. Bebeğin en iyi gelişimi için annenin diyeti hakkında daha fazla bilgi edinin – erkeğin en büyülü değişim yolculuğunu yaşayın.

9 ay

EĞİTİM İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ GELİŞİM

Bir çocuğun anne rahminde nasıl hayatta kalacağı ve gelişeceği hakkında daha fazla ders keşfetmek için kullanıcıları 9 Aylık daha özel bir dünyaya yönlendirin. Sağlanan ilgili bilgiler, hamileliği araştırmak isteyen oyuncular için oldukça pratik olabilir. Tamamen doğru ve doğrulanmış olmak gibi katı gereklilikleri sağlayarak gelecekte daha özel faaliyetler başlatacağız.

9 ay

ERKEK VE KADIN ARASINDA SEÇİM OLSUN

İstediğiniz cinsiyet için yolculuğu deneyimleyin; 9 Ay, bir erkek ve bir kız arasında seçim yapmanızı sağlar. Doğumdan sonra bebeğinizi öğrendiklerinize göre yetiştirebileceksiniz. İyi bir aktivite seviyesini koruyun ve sağlıklarını düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Posta kutusunu açın ve bebeğinize uygun bir isim verin, aksesuarların kilidini açın ve en şirin bebeği büyütün. Gerçek bir ebeveyn olma yolculuğuna katılın, ödüllendirici aktiviteler deneyimleyin ve doğru eğitim bilgisine erişim kazanın.

Model bakıcı olma yolculuğuna hazır mısın? Bunun için ne gibi hazırlıklar yaptınız? Bu heyecan verici hikaye ile birlikte size yol gösterelim. Görevleri tamamlayın ve onları besleme yeteneğinizi genişletmek için ödüller kazanın. Baba ve anne olmak zor iş, değil mi? Lütfen cesaretiniz kırılmasın; devam et!

9 ay 9 ay

YÜKSEK YÜKÜMLÜLÜKLERİN PERFORMANSI

Hamileliğin her zaman kendi güzel gizemleri vardır, çocuk hayatta kalırken zorlukları hisseder ve ebeveynin görevlerini iyi yapar. İnsan vücudunun biyolojisi hakkında daha spesifik ve kapsamlı bir görüşe sahip olmak için deneyim dizisini tamamlayın. Öğrenin, eğlenin ve eğlenin; Her yolculuğun sonunda, güncellemeyi iyileştirmemize yardımcı olmak için bir inceleme bırakmayı unutmayın! 9 Ay, bir çocuğun ortaya çıkışı, oluşumu ve büyümesi sürecini öğrenmek isteyen oyuncuları her zaman karşılamaya hazırdır.


İndir (140M)

Artık indirmeye hazırsınız 9 Months ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGreen Panda Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir