7Fon
7Fon

7Fon – Wallpapers 4K v5.5.61 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


İndir (10MB)

7Fon, binlerce benzersiz 4K kaliteli duvar kağıdıyla cihazınızın her gün daha taze görünmesini sağlar. Her konuya göre ilgi alanlarınıza uygun görseller seçin ve hepsinden önemlisi bu uygulamaya yüklenen tüm görseller özenle seçilir.

Android Android Araçlar
4 ( 912 puan )
Fiyat: $0
İsim 7Fon
Yapımcı 7Fon Wallpapers
Tür Araçlar
Boyut 10MB
Versiyon 5.5.61
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
7Fon is the most famous version in the 7Fon series of publisher 7Fon Wallpapers
Mod Version 5.5.61
Total installs 5,000,000+

Benzersiz 4k kalitesinde 7Fon’a yüklenen duvar kağıtları ile telefonunuzun duvar kağıdını her gün değiştirin. Görselleri kendi tercihlerinize göre seçebilirsiniz. Özellikle, dikkatli bir şekilde seçtiğimizde resmin kalitesinden olduğu kadar kaynağından da emin olabilirsiniz. Kullanıcılar görselleri konularına göre alfabetik sıraya göre bulabilir veya sizin için seçebilmeniz için onları ayrı kategorilere ayırdık.

7Fon – Duvar Kağıtları 4K

YÜZLERCE BİNLERCE SEÇİLMİŞ GÖRÜNTÜ

7Fon’un ürün kalitesinin prestijini teyit etmek için kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için. Bu yüzden dikkatli bir seçimle yüz binlerce duvar kağıdı yüklüyoruz. Çeşitli temalara sahip tüm duvar kağıtları, uygulamaya yüklenmek üzere tarafımızca kesinlikle sansürlenir. Tüm görüntülerin fotoğrafçılarımız tarafından kaynaklandığından veya yüklendiğinden emin olun. Keskin HD kalitesiyle görüntüleri düzenli olarak güncelleyin; günlük olarak yayınlanırlar.

GÖRÜNTÜLERİ KATEGORİYE GÖRE KATEGORİZE ET

7Fon’a yüklenen tüm resimler günlük olarak güncellenir. İşimizin titizliği nedeniyle ürünleri manuel olarak çalıştırıyoruz, bu da kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca, kategoriye göre görsel ararken, kullanıcılar favori fotoğraflarını hızlıca seçebilirler. Hepsini kategoriye, fotoğraf tarihine veya mektuba göre net bir şekilde kategorilere ayırıyoruz. Özellikle şu anda popüler olan ürünler kategorisi altında trend olan fotoğrafları bulabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLERİ RENK TONUNA GÖRE ARAMA

Bu uygulamayı kullanırken ve kaliteye veya gerekli konuya göre ürün ararken daha özel. Daha sonra kullanıcılar favori duvar kağıtlarını popülerliğe göre, yani diğer birçok kullanıcı tarafından kullanılana göre arayabilirler. Veya en sevdiğiniz renk tonuyla etikete göre görsel arayın. Hemen uygulamamız, birçok farklı tema ile aynı renk tonu ile tam görselleri gösterecek ve istediğiniz gibi seçebilirsiniz.

7Fon – Duvar Kağıtları 4K 7Fon – Duvar Kağıtları 4K

UYGUN ÇÖZÜNÜRLÜK SEÇENEĞİ

7Fon sahibine sahip tüm duvar kağıtları, cihazdan bağımsız olarak tüm uygulamalar için kullanılır. Böylece, her gün yenileyerek tüm medyalar için favori ve yedek görsellerinizi güvenle seçebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama ile, her cihaz için doğru kalitede veya sadece maksimum alandan tasarruf etmek için görüntüleri indirebilirsiniz. En keskin görüntü kalitesi, cihazınızda en fazla alanı kaplar.

GÖRÜNTÜLERİ FAVORİLERE EKLE

Tüm favori görsellerinizi indirebilir, böylece daha sonra aramanıza gerek kalmaz. Ancak bunu yapmak cihazda çok fazla yer kaplayabilir. Bu uygulama ile favori fotoğraflarınızın bir listesini oluşturabilir ve bunları ayrı bir kategoriye koyabilirsiniz. Bundan sonra, uygulamaya gidin ve o klasöre dokunun; size daha önce kaydettiğiniz tüm resimleri gösterecektir.

GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL AĞLAR ÜZERİNDEN PAYLAŞIN

7Fon’u kullanırken, kullanıcılar duvar kağıdını buna göre ayarlamak için zamanı otomatik olarak ayarlayabilir. Veya duvar kağıdını kullanabilir ve doğal keskin kaliteye sahip bir kilit ekranı olarak ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, en sevdiğiniz görüntüleri arkadaşlarınızın messenger’da hayranlıkla izlemeleri için paylaşabilir veya diğer birçok sosyal ağ sitesinde yayınlamak üzere kaydedebilirsiniz, üstelik tüm bunları görüntü indirme sayınızı sınırlamadan yapabilirsiniz.

7Fon – Duvar Kağıtları 4K 7Fon – Duvar Kağıtları 4K

ANA ÖZELLİKLER

– Uygulamada yayınlanan tüm duvar kağıtları, kalite ve köken için bir sansür sürecinden geçmelidir; HD kalitesinde duvar kağıtlarını güvenle kullanabilirsiniz.
– Fotoğrafları konuya, ürün verilerine göre kategorize ettiğimizden veya görselin popülerliğine göre arama yapabileceğiniz için favori fotoğraflarınızı aramak kolaydır.
– Görüntüleri farklı çözünürlüklerde yükleyin, cihazınıza uyacak şekilde değiştirin veya mümkün olduğunca fazla alan kazanmak için çözünürlüğü ayarlayın.
– Favori resimler listesine resim ekleyin; onları indirmeye gerek yok. Ayrı bir klasörde olacaklar; sadece seçim yapmak için zaman kaybetmeden listeye erişin.
– En iyi fotoğraflardan haberdar olun, trendleri takip edin; Ayrıca, en sevdiğiniz fotoğrafları çeşitli sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.


İndir (10MB)

Artık indirmeye hazırsınız 7Fon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.