7Days!
7Days!

7Days: Mystery Visual Novel v2.5.3 APK + MOD (Sınırsız Bilet) indir 2022

Belki de eski hikayelerden çok sıkıldınız ve anlayışınızı artırmak ve birçok anlamlı ders öğrenmek için yeni ve daha heyecan verici şeyler keşfetmek istiyorsunuz. Onlarca eşsiz roman ve daha birçok gizemli hikaye ile bu oyunda size hizmet edilecek ve

Android Android Macera Oyunları
4 ( 335 puan )
Fiyat: $0
İsim 7Days!
Yapımcı Buff Studio (Story Games Calm Games)
Tür Macera Oyunları
Boyut 72M
Versiyon 2.5.3
MOD Sınırsız Bilet
Orjinal Google Play
7Days! is the most famous version in the 7Days! series of publisher Buff Studio (Story Games Calm Games)
Mod Version 2.5.3
Total installs 5,000,000

Belki de eski hikayelerden çok sıkıldınız ve anlayışınızı artırmak ve birçok anlamlı ders öğrenmek için yeni ve daha heyecan verici şeyler keşfetmek istiyorsunuz. Onlarca eşsiz roman ve daha birçok gizemli hikaye ile bu oyunda size hizmet edilecek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Gerçekten de tutkunuza tamamen sahip olduğunuzda ve keyfini çıkardığınızda kendinizi mutlu ve rahat hissedeceksiniz. Şimdi, bu oyundaki tüm heyecan verici şeyleri karşılayalım.

7 gün! : Gizem Görsel Roman 7 gün! : Gizem Görsel Roman

GÜZEL GRAFİKLERLE SANATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

7Days’e geliyorlar! oyuncular benzersiz ve şık sanat eserlerine hayran kalacaklar. Görüntüler çok keskin, her sahneyi birçok ilginç ayrıntı ve karakterle detaylandırıyor. Bu sayede birçok oyuncunun ilgisini çekmiştir. Üreticinin yarattığı harika grafiklerden inanılmaz derecede memnunlar ve aynı zamanda yeni keşiflerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktan da memnunlar. Her insanın tutkusunun tadını çıkarmak için oynama şeklini seçme hakkı vardır.

BİRÇOK GİZEMLİ HİKAYEYİN KEYFİNİ ÇIKARIN

7 gün! Farklı gizemli içeriklere sahip birçok hikayenin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Her seviyede bir kötü adam veya iyi bir adam, güvenilir bir takım arkadaşı oynayabilirsiniz. Her kişinin seçimine ve oyununa bağlı olarak, o hikayeyi en eğlenceli şekilde deneyimlemek için kendinize bir karakter ve uygun bir kişilik seçebilirsiniz. Tek bir seçim ve yapacağınız küçük bir değişiklik, kaderinizi ve hikayenin sonunu tamamen değiştirecektir. Bu yüzden herhangi bir işlem yapmadan önce düşünmelisiniz.

7 gün! : Gizem Görsel Roman 7 gün! : Gizem Görsel Roman

YARATICI VE FARKLI OYUNLAR SAĞLAYIN

Her romanda, yolunuzdaki her şeyi tamamen yenileyebilirsiniz. Yeni bir hikayeyi yeniden inşa edelim ve farklı bir tarz getirelim. Pek çok iyi hikayeyi nasıl öğreneceğinizi ve okuyacağınızı her zaman biliyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Ayrıca, her oyuncunun zekasına ve gizemli oyununa da bağlıdır. Akıllı insanlar her zaman hikayedeki tüm durumları en esnek ve çevik şekilde nasıl ele alacaklarını bileceklerdir. Her zaman proaktiftirler ve ne kadar zor olursa olsun herhangi bir sorunu nasıl çözeceklerini her zaman bilirler. Bu oyun sayesinde, tüm oyunculuk becerileriniz ve deneyiminiz hakkında daha fazla şey öğrenmiş ve geliştirmiş olmalısınız.

HER GÜN KARŞI İŞLERİ TAMAMLAYIN

7Days ile her gün meşgulsün! her zaman sizi test etmek için bir sürü görev verir. Görevler tamamen ilgi çekici ve mizah dolu. Üstelik çalışmanız sayesinde her geçen gün daha da olgunlaşacaksınız. Muhtemelen her görev sizin için zorlu bir mücadeledir. Ancak, yeteneğin ve seviyenle kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan tüm bu durumları kolayca ve hızlı bir şekilde tamamen aşabilirsin.

7 gün! : Gizem Görsel Roman

EĞLENCE OYUNLARI VE ÇOKLU HEDİYELER AL

7 gün! farklı hikayelere katılırken eğlenceli ve heyecan verici macera oyunları getirecek. Ayrıca oyunun belirlediği hedefi tamamlarsanız, heyecan verici ve anlamlı hediyeler alacaksınız. Ayrıca, ücretsiz bir oyun olarak, herkesin nihayetinde kendi amaçları için indirmesine izin verilir. Kim olursanız olun, yeni hikayeler keşfetme arzunuz olduğu sürece katılma hakkınız var.

ÖZELLİKLERİ

  • Güzel grafiklerle birçok sanat eserinin keyfini çıkarın.
  • Yüzlerce heyecan verici ve gizemli hikayenin tadını çıkarın ve deneyimleyin.
  • Kendi düşünce tarzınıza göre oynamanın yollarını bulun.
  • Atanan görevleri daima oyunun gerektirdiği zamanda tamamlayın.
  • Oyunda çok sayıda eğlenceli mini oyunun yanı sıra çok eğlenceli ve heyecan verici ödüller kazanın.
  • Oyuncular için çok stresli veya dramatik olmayan rahatlatıcı bir eğlence alanı yaratın.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız 7Days! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBuff Studio (Story Games Calm Games)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir