7 Wonders DUEL
7 Wonders DUEL

7 Wonders DUEL v1.1.4 APK (Tam Oyun) indir 2022


7 Wonders DUEL sizi resmi olarak tüm arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz kumarhaneler dünyasına getiriyor. Burada tüm arkadaşlarınızın meydan okumasını kabul etmeniz ve kendi kartlarınıza bahis yapmanız gerekecek.

Android Android Oyun
5 ( 340 puan )
Fiyat: $0
İsim 7 Wonders DUEL
Yapımcı Repos Production
Tür Oyun
Boyut 163M
Versiyon 1.1.4
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
7 Wonders DUEL is the most famous version in the 7 Wonders DUEL series of publisher Repos Production
Mod Version 1.1.4
Total installs 10,000+

İndir (163M)

Zorlayıcı kelimeler için güçlü bir tutkunuz var mı? Ardından, arkadaşlarınızdan meydan okumalar almak için hemen 7 Wonders DUEL’e gelin. Bu, oyuncuların bir satranç tahtasına gelip dövmeler çizdiği modern bir düşünme strateji oyunudur. O satranç tahtasında ilginç şeyler olacak ve kendi kaderine karar verme hakkı olan oyuncu. Kazanın ve adınızı oyunun prestijli lider panosuna yazın.

7 Harika DUEL 7 Harika DUEL

KENDİNİZİ OYUNUN SICAKLIĞINA BIRAKIN

Satranç tahtasında sırayla olacak ve sadece iki kişi bir maça girebilir. Bu iki kişi bir takımın gücünü ve mücadeleciliğini temsil eder. Büyük bir coşkuyla rekabet etmek için ekibimizi temsil edeceksiniz. Oyuncular, rakibe karşı ezici bir avantaj elde etmek için o oyunu kontrol etme yeteneğini göstermelidir. 7 Wonders DUEL’deki rakip, turnuvaya katılmak için rastgele seçilen bir kişi olacaktır.

Sırayla her maç için üç tur olacak ve başlangıçta planlandığı gibi 1. turdan 3. tura geçeceğiz. Her tur aynı zamanda bir periyottur ve bu periyodu mümkün olduğunca çabuk inşa etmemiz gerekiyor. İlginç bir şekilde, tüm aşamalar ilişkili binalara sahip olacak ve kim en fazla inşaat avantajına sahipse o kazanıyor. Her sınav ve her meydan okuma, rastgele bir kart seçme hakkını kazanmamıza yardımcı olmak için verilecektir.

İLGİNÇ VE ŞİDDETLİ OLDU

Sırayla, her oyuncu 7 Wonders DUEL’de bir bilet seçilecek ve bu aynı zamanda ilk veya son olup olmadığınızı size bildirme zamanı. İstenmeyen numaralardan kaçınmak için tüm mucize kartları tamamen karıştırılacaktır. İlk iseniz, bir kart seçme ve bulmacanın hangi parçasının binayla eşleştiğini görmek için ters çevirme hakkınız vardır. Ne kadar alakalı parçalar kazanırsanız, kazanma şansınız o kadar artar.

Merakı seçmeye devam ettiğimizde ve başları çevirdiğimizde bir entrika unsuru da var. Avantaja sahip olan ilk kişi herhangi birini seçebilir ve diğer oyuncuyla yüzleşmek için yüz yüze gelebilir. Ayrıca kalan oyuncu ile skoru eşitlemek için başka bir harika kart seçme hakkına da sahip olacaksınız. Her iki kafa dönüşünden sonra tur devam eder; oyuncuların ustaca kazanma olasılığını hesaplamaları gerekir.

7 Harika DUEL 7 Harika DUEL 7 Harika DUEL

ZAFER KAZAN

Oyuncu sırayla her bir harikayı açtıktan sonra, montajı bir binaya tamamlamaya devam edin. Daha fazla özellikli kart kazanırsanız, kesinlikle bu harikayı en hızlı şekilde oluşturacaksınız. Ayrıca oyuncuların karşı tarafın kartlarını çekme hakkını kazanabilmeleri için 7 Wonders DUEL’in objektif önerilerinden de faydalanmaları gerekmektedir. İstenen şekilde çizdikten sonra, oyuncu harikasını eşleştirmek için dönüştürmeye devam edecektir.

Sırayla, oyun gerçekleşecek ve kazanma şansı daha yüksek olan bir sonraki maça geçecek. 7 Wonders DUEL, oyuncuların zorlukları aşmasına yardımcı olmak için her zaman heyecan verici ve çekici şeyler yaratır. Her harikada daha fazla gizem keşfedeceksiniz ve oyun kartları seçme sürecinde her zaman sizi takip edecek.

  • Oyuncular ve rastgele bir arkadaşları 7 Wonders DUEL’de topyekün bir maça katılır.
  • Öne çıkan harika kartları seçebilmek ve çekebilmek için her iki kişinin de fırsatlardan faydalanması gerekir.
  • Rakibin takımında kart çekme hakkını kazanmak için her mücadeleye katılıyorsunuz.
  • Merakı olabildiğince çabuk oluşturmak için harikalar kartını seçebilmek için her olasılığı hesaplarsınız.
  • Harikalar setinizdeki eksik kartı kazanmak için oyunun ipuçlarını kullanırsınız.


İndir (163M)

Artık indirmeye hazırsınız 7 Wonders DUEL ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir