6ix9ine Runner
6ix9ine Runner

6ix9ine Runner v1.4.5 APK + MOD (Tüm Kaplamaların Kilidi Açıldı) indir 2022


6ix9ine Runner, güzel neon ışıklı grafiklere sahip bir müzik oyunudur. Oyuncular, o güzel yolda ilerlemek, yolunuza çıkan engelleri atlatmak ve yok etmek için karakteri kontrol edecekler. Oyun çeşitliliği, oyunculara farklı deneyimler sunacak ve oyun

Android Android Müzik
5 ( 819 puan )
Fiyat: $0
İsim 6ix9ine Runner
Yapımcı Gamejam
Tür Müzik
Boyut 58M
Versiyon 1.4.5
MOD Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
6ix9ine Runner is the most famous version in the 6ix9ine Runner series of publisher Gamejam
Mod Version 1.4.5
Total installs 5,000,000+

İndir (58M)

6ix9ine Runner, güzel neon ışıklı grafiklere sahip bir müzik oyunudur. Oyuncular, o güzel yolda ilerlemek, yolunuza çıkan engelleri atlatmak ve yok etmek için karakteri kontrol edecekler. Oyun çeşitliliği, oyunculara farklı deneyimler sunacak ve oyuncuların ilginç eğlence anları yaşamasına yardımcı olacak, özellikle bu oyun müzik tutkunu olanlar için uygun olacaktır.

BASİT BİR OYUN

Oyuncuların müzik teorisi bilgisine ve müzik aletlerine hakim olmalarını gerektiren diğer müzik oyunlarından farklı olarak bu oyun farklıdır; 6ix9ine Runner, basit bir arayüze ve oynanışa sahiptir. Oyuncudan her adımda el becerisi ve esnekliğe sahip olmasını isteyin. Karakteri kontrol etmek için parmaklarınızı kullanarak sağa ve sola iki yönde hareket edecek, engelleri aşmaya çalışacak ve yolun sonuna kadar gideceksiniz.

6ix9ine Koşucu 6ix9ine Koşucu

BAŞARILI HEDEFLER

Popüler şarkılar çalınırken oyuncular engelleri aşacak. Oyunun tadını en iyi şekilde çıkarmak için lütfen favori şarkılarınızı seçin; şarkının ritmine göre renkli blok bloklar belirecek; Zorlukları hızlı bir şekilde aşabilmek için şarkıların melodisini dikkatlice dinleyin. Bazen yolda, oyuncular birbirine yakın birçok engelle karşılaşacaklar; bu, yetenekli kaçma becerilerinizi gösterdiğiniz zamandır.

Oyuncular, oyunu hızla kazanmak için becerileri toplayabilir ve kullanabilir. Şimdi oyunu fethetme zorluğunu tamamlamak için tüm şarkıların kilidini açmaya çalışın. Zorlukların üstesinden gelin ve oyuncular çok sayıda çekici ödül toplayacak. Oyuncuların aldığı para yeni şarkıların kilidini açmak için kullanılacak; Ne kadar çok seviye geçerseniz, bonusunuz o kadar artacaktır.

6ix9ine Koşucu 6ix9ine Koşucu 6ix9ine Koşucu

MÜKEMMEL KOMBİNASYON

Ekranın üst kısmındaki ilerleme çubuğunda yol boyunca kaydettiğiniz ilerlemeyi görebilirsiniz. Birçok renkli renkle birleşen oyundaki 3D sahne, oyunculara müziğin keyfini çıkarabilecekleri tamamen yeni bir alan verdi. Müzik, ortam ve karakterler mükemmel bir kombinasyon halinde birleşti. Bu son derece bağımlılık yapan bir oyun olarak kabul edilir; oyuncular saatlerce oyunun içinde kalacak ve o muhteşemliğin içinden çıkmakta zorlanacaklar.


İndir (58M)

Artık indirmeye hazırsınız 6ix9ine Runner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir