4×4 Mania: SUV Racing
4×4 Mania: SUV Racing

4×4 Mania: SUV Racing v4.27.03 APK (Sınırsız Para) indir

4×4 Mania: SUV Racing, bataklık veya çamur çukurları gibi benzersiz arazilerde kamyon yarışları yapmak için harika bir alan olacak. En iyi kamyonu seçin ve yarışta ilerlemeye devam edin.

Android Android Oyun
5 ( 311 puan )
Fiyat: $0
İsim 4×4 Mania: SUV Racing
Yapımcı Limbersoft
Tür Oyun
Boyut 342.4 M
Versiyon 4.27.03
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
4×4 Mania: SUV Racing is the most famous version in the 4×4 Mania: SUV Racing series of publisher Limbersoft
Mod Version 4.27.03
MOD 1
  • Hız Haritası

MOD 2
  • Sınırsız Para

4 × 4 Mania: SUV Racing MOD APK‘da sınırsız acele şarkılarla kalbinizi yakın. Oyun, birçok çekici gayri resmi Yarış kategorisine ait, bu milyonlarca katılımcıyı kendine çekti. Ayrıca, birkaç kişi artmaya devam ediyor, bu yüzden daha fazla beklemeyin ve hemen kapın! Tam burada, insanlar bir yarış otomobilini kendi başlarına yönetebilirler. Sıradan bir yarış değil, özel araziye sahip yarışlar. Dahil olabileceğiniz yüzey ve rekabet tarzını seçeceksiniz. Daha da iyisi, söz konusu araba olduğunda eklentilere karar veren tek kişi siz olacaksınız, onu zorlu yarışların üstesinden gelmesi için gereken her şeyle donatın.

1 4x4 mania suv racing 2

KİŞİSEL YARIŞ otomobilinizi TASARLAYIN

Bu, temelde her oyuncunun etkinlikleri oynamadan önce yapması gereken ilk iştir. Sık kullanılan bir araba ile yarışamazsınız, benzersiz parçalara ihtiyacı vardır. Başlangıçta, bir ton paranız olmadığında, en basit bileşenlerden yararlanın. Birkaç aşama kullandıktan ve fayda sağladıktan sonra daha fazla seçeneğiniz olacak. Örneğin lastiklerin, tekerleklerin, çamurlukların, egzoz borularının, köşebentlerin ve kapakların değiştirilmesi gibi. 4×4 Mania: SUV Racing oyunculara temalar sunar, siz sadece gitmek istediğiniz yüzey türü için en uygun olanı seçin.

1 4x4 mania suv racing 3

ÇOKLU ARAZİ YARIŞ PİSTİ

İnsanlar, diğer birçok insanla solo maçlara dahil olacak. Bu bir internet yarış çevrimiçi oyunu olduğundan, karşılaştığınız rakipler gerçekten çok çeşitlidir. Birçok yarış türüyle dünyanın her yerinden geliyorlar. Bu nedenle, oyuncuların sıkılmayacağından emin olun. Bahsedeceğim pek çok erkek ve kadının katılmayı seçtiği seçkin arazilerden bazıları kar yağışı, kumlu çöller, birçok bataklığın olduğu yağmur ormanları, engebeli tepeler, donmuş göllerdir. Bu arazilerin tümü, uygun aksesuarların kontrolüne ek olarak harika sürüş tekniğine ihtiyaç duyar.

1 4x4 mania suv racing 4

ÇEKİCİ GRAFİKLER VE SES

4×4 Mania: SUV Racing‘in çok sayıda insanı çekmesine yardımcı olabilecek bir özellik, aşırı keskin grafikleridir. Yarış arabası için her şeyi fark edeceksiniz. Düzgün hareket eden 3D görüntüler, oyuncular birçok heyecan verici yarışa tanık olacak. Ayrıca, gürültü önemli bir faktör olabilir. Yarışa katılırken kesinlikle sadece araba sesi duyacaksınız, motor sesi çok ilginç. Otomobil motorunun dalgalanması, içinizdeki tutkuyu ateşleyecek.


İndir (342.4 M)

Artık indirmeye hazırsınız 4×4 Mania: SUV Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir