3pt Contest
3pt Contest

3pt Contest: Basketball Games v4.992 APK indir (Sınırsız Para/Enerji) 2022

Belki ünlü ve enerjik spor oyunlarıyla tanışmışsınızdır, ancak daha derin bir anlayış istiyorsanız 3pt Yarışması mükemmel bir deneyim olacaktır. Oyuncular, savaş becerileri konusunda eğitilecek ve yeteneklerini göstermek ve en üst sıralarda yer almak

Android Android Spor
4 ( 529 puan )
Fiyat: $0
İsim 3pt Contest
Yapımcı Webelinx Games
Tür Spor
Boyut 85MB
Versiyon 4.992
MOD Sınırsız Para/Enerji
Orjinal Google Play
3pt Contest is the most famous version in the 3pt Contest series of publisher Webelinx Games
Mod Version 4.992
Total installs 1,000,000+

Belki ünlü ve enerjik spor oyunlarıyla tanışmışsınızdır, ancak daha derin bir anlayış istiyorsanız 3pt Yarışması mükemmel bir deneyim olacaktır. Oyuncular, savaş becerileri konusunda eğitilecek ve yeteneklerini göstermek ve en üst sıralarda yer almak için diğer oyuncularla rekabet etmek için büyük turnuvalara katılacaklar.

3 puan Yarışması: Basketbol Oyunları

YETENEKLİ BASKETBOL OYUNCUSU OLUN

İyi sporlarla ilgili oyunları seviyorsanız, bugün bu ödüllendirici oyunla tanışacaksınız. Oyuna başlarken, 3pt Yarışması sizi güçlü dövüşçülerin bulunduğu canlı bir oyun alanına götürecektir. İlk önce bir karakter seçmeniz ve her karakterin kendi avantajlarına ve deneyimine sahip olacağı savaşa hazır olmak için kıyafetleri ve diğer öğeleri donatmanız gerekir. Oyun iki ana takıma ayrılacak ve göreviniz iyi bir performans sergilemek ve zaferi kendinize getirmek için diğer taktikleri koordine etmek. Hareket etmek için basit bir işlem kullanın ve topu sepete doğru bir şekilde atmaya yetecek kadar kuvvet uygulayın.

DİĞER YARIŞMACILARLA KIRMIZI YARIŞMA

3pt Yarışması, büyük arenalarda yarışan yeni deneyimler kazanmak için becerilerinizi uygulamanız ve daha fazla bilgi edinmeniz için doğru ortam olacaktır. Oyun, kendinizi deneyimlemeniz ve ifade etmeniz için size on bölgesel ve küresel turnuva sunacak. Bu sayede, ilk seviyelerde nasıl oynanacağını ve daha kolay kontrol edilebileceğini öğrenmek için dikkatli bir şekilde pratik yapmalısın. Ayrıca, her seviyede diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz; düşmanın kendi becerileri ve tehlikeli hareketleri olacaktır, bu yüzden kazanmaya odaklanmanız gerekir.

3 puan Yarışması: Basketbol Oyunları 3 puan Yarışması: Basketbol Oyunları

ZOR ZORLUKLARLA KARŞILAŞMAK

Oyuncular için can sıkıntısına yol açmamak için oyun size benzersiz özellikler getirecek ve oynadığınız her seviye ile zorluk artıyor. Diğer rakiplerle başa çıkmak kolay olmayacak çünkü ihmalkar olsanız bile onlara karşı kaybedebilirsiniz, bu nedenle iyi bir beceri kuşanmak son derece gereklidir. Ayrıca, akıllı paslar yapmak ve doğrudan sepete gitmek için kendi stratejilerinizi oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Topun fazla uzağa gitmemesi için orta düzeyde bir atış gücü kullanın; Aşağıdaki seviyeler, üstesinden gelmeye çalışmanız gereken birçok farklı zorluk ekleyecektir.

ÇEŞİTLİ HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARINI DENEYİN

Oyun size gece ve gündüz olmak üzere iki benzersiz oyun modu sunacak, böylece dinamik bir oyun alanının keyfini çıkarabilirsiniz. Gündüz modunda, hızlı bir şekilde yeni hedeflere ulaşmak için üstesinden gelmenizi gerektiren farklı zorluklara sahip zorluklar olacak. Ancak, gece modunda daha heyecan verici ve arzu edilen özellikler yaşayacaksınız. Ayrıca, her seviyede savaşta sizi desteklemek için değerli eşyalar ve hediyeler toplayabileceksiniz. En iyi oyuncu olun ve en üst sırayı güvenle kazanmak için deneyim kazanın.

3 puan Yarışması: Basketbol Oyunları 3 puan Yarışması: Basketbol Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Ünlü ve dinamik basketbol sporundan ilham alan heyecan verici oyunu deneyimleyin, genç bir oyuncuya dönüşün ve yeni hedefler kazanma yolculuğuna başlayın.
  • Sizin için örnek alınacak karakteri seçin ve forma spor ayakkabıları dahil gerekli eşyaları donatın ve heyecan verici savaşlarda yer almaya hazırlanın.
  • Karakteri kontrol etmek için basit işlemleri kullanın ve topu sepete doğru bir şekilde atmak için doğru miktarda kuvveti ayarlayın; her zaman dikkatli ol çünkü ıskalarsan başarısız olursun ve tekrar oynarsın
  • Çekici ve bağımlılık yapıcı bir oyun ile inşa edilmiş, diğer rakiplerle şiddetli rekabetin yanı sıra büyük ve çekici maçlara katılacaksınız.
  • Heyecan verici oyun modlarına katılın, ödüller toplayın ve gerekli öğeleri yükseltin, yeteneklerinizi gösterin ve bu oyunda en üst sırayı kazanın.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız 3pt Contest ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWebelinx Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir