3D Miniworld Puzzles
3D Miniworld Puzzles

3D Miniworld Puzzles v118 APK indir (Tüm Haritaların Kilidi Açıldı) 2022


3D Miniworld Puzzles eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Doğaya, nesnelere, hayvanlara ve hayattaki fenomenlere ait tüm görüntüleri toplar. Bu oyunu kazanmak için oyuncuların çevrelerindeki dünyayı görselleştirmeleri gerekir. Bu oyun tüm cinsiyetler ve y

Android Android Macera Oyunları
5 ( 199 puan )
Fiyat: $0
İsim 3D Miniworld Puzzles
Yapımcı AppQuiz
Tür Macera Oyunları
Boyut 72M
Versiyon 118
MOD Tüm Haritanın Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
3D Miniworld Puzzles is the most famous version in the 3D Miniworld Puzzles series of publisher AppQuiz
Mod Version 118
Total installs 100,000+
  • 1. EN BAŞINDAN TÜM HARİTALARIN KİLİDİ ​​AÇILDI
  • 2. REKLAM YOK


İndir (72M)

3D Miniworld Puzzles eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Doğaya, nesnelere, hayvanlara ve hayattaki fenomenlere ait tüm görüntüleri toplar. Bu oyunu kazanmak için oyuncuların çevrelerindeki dünyayı görselleştirmeleri gerekir. Bu oyun tüm cinsiyetler ve yaşlar için uygundur; oyuncuların hem doğal dünyanın muhteşem resmini keşfetmelerine hem de stres sonrası rahatlamalarına yardımcı olur. Çocukların yaratıcı zihniyetini ve anlayışını teşvik eder. Resimde eksik parçalar olacak ve senin görevin doğru parçayı elde etmek için yapboz parçalarını düzgün bir şekilde bir araya getirmek. O eksik kısmı tamamladıktan sonra karşınıza anlamlı ve renkli bir resim çıkacaktır.

3D Minidünya Bulmacaları 3D Minidünya Bulmacaları

BU OYUNU OYNAMAK İÇİN BASİT ADIMLAR

3D Miniworld Puzzles’ı indirdikten sonra, oyuncuların oynamaya başlamak için seçmeleri yeterlidir. İlk olarak, oyuncular turun temasının genel bir resmini göreceklerdir. Ardından, ekran o resmin eksik kısmını gösterecek ve oyuncular bu parçaları eksik yerlere çekip koyabilecekler.

3D Minidünya Bulmacaları 3D Minidünya Bulmacaları

HER TURDA FARKLI KONULAR

Her turda, oyuncular çok sayıda ilgi çekici görüntüye maruz kalacaklar. Pek çok türle dolu güzel ormanlara hayret edebilirler. Okyanus dünyasında büyülü deniz hayvanlarını ortaya çıkarabilirler. Ayrıca yoldaki araçları, gökyüzündeki uçakları ve gezegenlerdeki yıldızları da görebilirler.

3D Miniworld Puzzles, beyin fırtınası için bir oyundur. Oyun hayvanlar, ormandaki ağaçlar, deniz canlıları ve hatta gökyüzündekiler gibi tamamen doğal olayları simüle eder. Oyuncuların görsel ve mekansal hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ayrıca, oyunculara yeni doğal hazineleri keşfetmelerinde yardımcı olur. Oyun, oyuncuların gerçek hayatta karşılaşmayacakları en özel konuları görselleştirmelerini sağlamak için canlı ve renkli 3D resimlerle tasarlanmıştır. Fotoğrafların temaları sadece görüntü açısından değil, gerçek hayattaki karakterler açısından da çeşitlidir.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız 3D Miniworld Puzzles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir