3C All-in-One Toolbox
3C All-in-One Toolbox

3C All-in-One Toolbox v2.6.0a APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu değerli bir uygulamadır; kullanıcılar modern, göz alıcı bir arayüze sahiptir ve uygulamaları özelleştirmelerine ve yönetmelerine izin verilir.

Android Android Araçlar
4 ( 398 puan )
Fiyat: $0
İsim 3C All-in-One Toolbox
Yapımcı 3c
Tür Araçlar
Boyut 21M
Versiyon 2.5.9
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
3C All-in-One Toolbox is the most famous version in the 3C All-in-One Toolbox series of publisher 3c
Mod Version 2.5.9
Total installs 1,000,000+

İndir (21M)

Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar son derece harika duygular yaşayabilirler. Uygulama, cihazlarınızı en doğru şekilde yönetmenize ve izlemenize yardımcı olur. Ayrıca 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, pil kullanımınızı analiz etmenize de yardımcı olur ve kullandığınız uygulamalardan gelen tüm bildirimleri kaydeder. Uygulama ayrıca ağ kapasitenizi kontrol etmenize yardımcı olur ve azaldığında sizi uyarır.

3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu

UYGULAMALARINIZI VE DOSYALARINIZI AKILLI YÖNETİN

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcının cihazındaki uygulamaların yöneticisi hakkında endişelenmesine gerek kalmayacak. Çünkü cihazları akıllı ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, dosya ve klasörleri izlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olur. Kullanıcılar müzik videoları oynatabilir ve bunları en sevdikleri oynatıcıya aktarabilir.

FAVORİ FOTOĞRAF VE VİDEOLARINIZI GERİ YÜKLEYİN

Fotoğrafları veya videoları yanlışlıkla silerken kullanıcıların çok fazla endişelenmesine gerek yok çünkü bu uygulama silinenleri geri yüklemenize izin verecek. 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu, uygulamalarınızın tüm etkinliklerini izlemenize ve kaydetmenize yardımcı olur. Sadece bu değil, aynı zamanda durum çubuğundaki bildirimleri de kaydeder. Ayrıca olayları, oryantasyonu ve uygulamanız üzerindeki kontrolü güvence altına almanıza ve uyarlamanıza olanak tanır.

3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu

DAHA FAZLA KULLANIRKEN PİL TASARRUFU YARDIMCI OLUN

Uygulama, pil tüketiminizi analiz etmenize ve istatistik tutmanıza ve kullanım sürenizi haftalar halinde karşılaştırmanıza yardımcı olacaktır. Tüm kullanım ve şarj döngüleriniz bu uygulama tarafından açıkça anlaşılır ve daha fazla pil tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak önlemler sunar. Konfigürasyona bağlı olarak, bu uygulamanın özellikleri, tam faydalarını sağlar. Ayrıca çift pilli cihazları ve değiştirilebilir pilleri de destekler. Uygulama, pil ömründen tasarruf etmek, performansını artırmak ve uygulamaları olabildiğince rahat bir şekilde uzaktan kontrol etmek ve yönetmek için araçları entegre eder.

UYGULAMALARI GÖRÜLMESİ KOLAY, BULMASI KOLAY BİR SIRADA DÜZENLEYİN

Kullanıcıyı yakından görebilmek için bu uygulama arka planda uygulamaların düzenini optimize etmiştir. Göz yormayan, ancak son derece dikkat çekici, düzgün bir arayüz oluşturur. Aynı zamanda, artık kullanılmayan sekmeleri gizlemenize de yardımcı olur. Uygulama, bilgilere daha hızlı erişebilmeniz için bildirim kısayolları sağlar. Kullanıcı arayüzü son derece yapılandırılabilir, böylece uygulamaları sevdiğiniz şeye dönüştürebilirsiniz.

3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu 3C Hepsi Bir Arada Araç Kutusu

ANA ÖZELLİKLER

  • Dosyalarınızı, klasörlerinizi ve uygulamalarınızı izleyin ve yönetin, silinen görüntüleri ve videoları yedeklemenize ve geri yüklemenize ve videoları sık kullanılanlara aktarmanıza olanak tanır.
  • Cihazınızın kullanım süresini analiz edin ve istatistikleyin, şarj geçmişini yönetin ve sağlayın ve pilinizi pil şişelerinden koruyun; ek olarak, çift pilli cihazları destekleyin.
  • Ağ kullanım sürenizi yönetin ve gözlemleyin, ağ kapasiteniz düştüğünde sizi uyarın; Uygulama ayrıca her şeye daha hızlı erişebilmeniz için kısayollar oluşturur.
  • Yüksek düzeyde yapılandırılabilir uygulamalar için durum çubuğundaki bildirimleri görüntüle, karmaşık veri anahtarı bileşenlerini görüntüleyebilir.
  • Bilgiyi daha hızlı ve daha doğru bir şekilde bulma yeteneğini paylaşmanıza ve geliştirmenize olanak sağlamak için uygulamanın bazı özellikleri ve revize edilmiş komut dosyaları geliştirildi.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız 3C All-in-One Toolbox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir