2Accounts
2Accounts

2Accounts v3.7.7 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


2Hesaplar – Dual Space & Dual Apps, temel bilgilerinizi en uygun ve en hızlı şekilde güncellemek için iki telefonu aynı anda yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Artık hesaplarınız arasında hantal ve zahmetli bir şekilde geçiş yapmanıza ger

Android Android Araçlar
5 ( 315 puan )
Fiyat: $0
İsim 2Accounts
Yapımcı 2Accounts
Tür Araçlar
Boyut 13M
Versiyon 3.7.7
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
2Accounts is the most famous version in the 2Accounts series of publisher 2Accounts
Mod Version 3.7.7
Total installs 10,000,000+

İndir (13M)

2Hesaplar – Dual Space & Dual Apps, temel bilgilerinizi en uygun ve en hızlı şekilde güncellemek için iki telefonu aynı anda yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Artık hesaplarınız arasında hantal ve zahmetli bir şekilde geçiş yapmanıza gerek kalmayacak. Eğer buna ihtiyacınız varsa bu değerli ve akıllı uygulamayı göz ardı etmeyin. Getirdiği benzersiz özelliklere hayran kalacaksınız, kesinlikle sizi memnun edecek ve takdir edecek.

2Hesaplar – İkili Alan ve İkili Uygulamalar 2Hesaplar – İkili Alan ve İkili Uygulamalar

HERHANGİ BİR İLETİŞİM UYGULAMASINI KOPYALAYIN

2Accounts’a gelince, kullanıcılar sosyal ağlardaki tüm popüler medya uygulamalarını en basit şekilde esnek bir şekilde kopyalama özgürlüğüne sahiptir. Facebook, Instagram, .. ve Lords Mobile, FreeFire, LOL vb. gibi birçok ünlü ve yaygın olarak kullanılan oyun uygulamaları içindir. Giriş ve çıkış arasında meşgul olmanıza gerek kalmayacak. Yine, bunun yerine bu uygulama aracılığıyla hesaplarınızdan bildirimler alacaksınız.

YAŞAM YÖNETİMİ OLARAK İŞ İÇİN KOLAY VE UYGUN

2Accounts’un kullanışlılığı sayesinde, oyuncular tüm etkinlikleri her zamankinden daha hızlı yönetme ve kontrol etme konusunda daha erişilebilir ve daha esnektir. İş veya yaşamla ilgili tüm bilgiler her saniye güncellenir. Eleştirel bir makaleyi veya bir duyuruyu kaçırmayacaksınız.

2Hesaplar – İkili Alan ve İkili Uygulamalar 2Hesaplar – İkili Alan ve İkili Uygulamalar

YÜKSEK GÜVENLİK

Bunun gizliliğinizi çok güvenli bir şekilde yöneten ve son derece yüksek güvenliğe sahip bir uygulama olduğu söylenebilir. Tüm bilgilerinizi koruyan bir sistem olduğu için gizliliğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bu nedenle, getirdiği yeni ve kullanışlı özelliklerin keyfini çıkarmak ve yararlanmak için güvenle kullanmalısınız. Ayrıca, kullanım sürecinde herhangi bir sorununuz veya iyi bir öneriniz varsa, uygun ve tatmin edici bir cevap almak için lütfen geri bildirim sekmesine tıklayın veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

TEHLİKELİ VİRÜS UYARISI

Kullanırken, birçok kötü amaçlı virüs hesabınıza erişiyor ve hesabınızı yok ediyor ve bu uygulamanın bir uyarısı var. Virüsten hafif bir enfeksiyon olgusu olduğu sürece, anında bildirim alacaksınız. Bu, hesaplarınızı korumanız için koşullar yarattı.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız 2Accounts ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan2Accounts

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir