2600.emu
2600.emu

2600.emu v1.5.64 APK indir (Ücretsiz) 2022


Atari 2600 oyun konsolu, modern oyun endüstrisini de başlattığı için bir efsane haline geldi. Bu nedenle, bu makale, kayıp oyunlar aracılığıyla çocukluklarına geri dönmek isteyenler veya günümüzün oyun türlerine ilham kaynağı olmak isteyenler için ha

Android Android Araçlar
5 ( 343 puan )
Fiyat: $0
İsim 2600.emu
Yapımcı Robert Broglia
Tür Araçlar
Boyut 5MB
Versiyon 1.5.64
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
2600.emu is the most famous version in the 2600.emu series of publisher Robert Broglia
Mod Version 1.5.64
Total installs 10,000+

İndir (5MB)

Atari 2600 oyun konsolu, modern oyun endüstrisini de başlattığı için bir efsane haline geldi. Bu nedenle, bu makale, kayıp oyunlar aracılığıyla çocukluklarına geri dönmek isteyenler veya günümüzün oyun türlerine ilham kaynağı olmak isteyenler için harika bir öykünücü olan 2600.emu’yu tanıtacak. Sadece bu da değil, özelleştirmesi kapsamlıdır, böylece herkes herhangi bir oyunu taklit ederken en iyi deneyimi yaşar.

BASİT KURULUM İLE HERHANGİ BİR OYUNU KOLAYLIKLA TAKİP EDİN

Öykünme sürecinin kolaylığı sayesinde uygulama, kullanıcıların herhangi bir oyunu birkaç basit eylemle hızlı bir şekilde optimize etmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, oyunun kurulumu hızlıdır ve belirli işlemleri otomatikleştirmek için birçok formatla geniş uyumluluğa sahiptir.

2600.emu 2600.emu

HER PROFİL İÇİN OLAĞANÜSTÜ KİŞİSELLEŞTİRME

Uygun bir şekilde, öykünücüdeki her oyun, kullanıcıların benzersiz duygularını yüklemeleri ve oluşturmaları için ayrı profillere sahip olacaktır. Bu sayede, oyunu istikrarlı hale getirmek için her şeyi değiştirebilir veya her şey sanal olsa bile orijinal konsol kadar rahat hissedebilirler.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR BİR EKRAN KONSOLU

Orijinal konsolu, denetleyicide basit bir tasarıma sahiptir, bu nedenle öykünücü, tüm oyunlar için gelişmiş ve kullanıcı dostu bir sanal arayüze sahiptir. Ayrıca, kullanıcı konforu için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir ve ister yatay ister dikey modda olsun, en rahat duygu için çok fazla fark yaratır.

YENİLİKÇİ BİR DENEYİM İÇİN HARİCİ GAMEPAD DESTEKLERİ

Emülatörle ilgili en iyi şey, kullanıcıların birçok oyun için daha heyecan verici deneyimler yaşamaları için diğer gamepad’lerle bağlantı kurma desteğidir. Ayrıca, sistemdeki yerleşik sanal kontrol sistemini kullanmaya kıyasla, nostalji duygularını güçlü bir şekilde uyarır.

2600.emu, güçlü ve potansiyel simülasyon yeteneklerine sahip olduğu için insanların en tanıdık ve akılda kalan duygularını canlandıracaktır. Hepsinden iyisi, ister klasik ister kayıp oyunlar olsun, en üst düzeyde rahatlık ve üstünlük arayan herkes için çok çeşitli özelleştirmeler ile birlikte gelir.

2600.emu

ANA ÖZELLİKLER

– Mutlak optimizasyon için iyi yapılandırılmış özelliklere ve sistemlere sahip mükemmel bir Atari 2600 oyun konsolu emülatörü.
– Oyun öykünmesi için kolay kurulum ve otomatik sistem ve hatta daha fazla performans için olağanüstü özelleştirme ile paketlenmiştir.
– Her oyun için farklı profil ve kullanıcıların hepsi bir arada uygulama yerine her şeyi ayrı ayrı özelleştirmesine olanak tanır.
– En rahat öykünme deneyimlerine sahip olmak için belirli profiller için özelleştirilebilir sanal ekran konsolu.
– Gerçek oyun oynarken üstün heyecan için harici bir gamepad ile geniş uyumluluk.


İndir (5MB)

Artık indirmeye hazırsınız 2600.emu ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRobert Broglia

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir