2112TD
2112TD

2112TD: Tower Defense Survival v1.70.76 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Bilim kurgu maceralarını keşfetmenin hayranıysanız, 2112TD: Tower Defense Survival'ı kesinlikle kaçırmamalısınız. Rakip grupların şiddetli bir saldırısı katılmanızı bekliyor. Burada, araştırmanızı yapın ve düşmanın zarar görmesine karşı sağlam bir sa

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 734 puan )
Fiyat: $0
İsim 2112TD
Yapımcı Refinery Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 278M
Versiyon 1.70.76
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
2112TD is the most famous version in the 2112TD series of publisher Refinery Games
Mod Version 1.70.76
Total installs 10,000+

İndir (278M)

Bilim kurgu maceralarını keşfetmenin hayranıysanız, 2112TD: Tower Defense Survival’ı kesinlikle kaçırmamalısınız. Rakip grupların şiddetli bir saldırısı katılmanızı bekliyor. Burada, araştırmanızı yapın ve düşmanın zarar görmesine karşı sağlam bir savunma kulesi sistemi kurun. Omuzlarınızda ağır bir sorumluluk üstleniyorsunuz: Dünya’yı yıkım tehlikesinden korumak.

2112TD: Kule Savunmasında Hayatta Kalma

SAVUNMA KULESİNİ NE DEĞİŞTİRİYOR?

Kule savunması, 2112TD’nin önemli bir unsurudur. Bunu neden iddia edebilirim? Çünkü burası strateji tartışmak için bir saklanma yeri. Aynı zamanda, oyuncuların onları yenmek için hedeflere isabetli atışlar yapmasına da olanak tanır. En son sürümle, komuta merkezinin yanında bulunan kulenin konumunu biraz değiştirdik. Bu optimizasyon değişikliği sayesinde artık düşmanlarınızı çok daha isabetli bir şekilde hedefleyebilirsiniz.

GELECEK DÜNYASI HOŞ GELDİNİZ

Bu bilim kurgu macera uçuşu, oyuncuları 100 yıl sonraki dünyaya götürüyor. Buradaki sahne oldukça kaotik; birçok şiddetli savaşlar yaşanıyor. Görevinizi en iyi şekilde yerine getirebilmeniz tamamen zekanıza ve savaş alanındaki tecrübenize bağlıdır. Bu, alıştığınız geleneksel TD oyunlarına kıyasla çok büyük bir fark. Bebekten yetişkine tüm hareketler sizin kontrolünüz altında.

2112TD: Kule Savunmasında Hayatta Kalma

GELENEKSEL SANATLARI TUTMAK

Ortam gelecekte olmasına rağmen, sanat tarzı çok tanıdık eski bir şekilde tasarlanmıştır. RTS’nin en belirgin döneminde var olan parlak başarılarla ilişkilidir. Bu bir kez daha Command and Conquer, StarCraft, vb. gibi kıdemlilere duyulan saygıyı teyit ediyor. Birçok oyuncuyu son ana kadar 2112TD’de kalmaya çeken bu geleneksel değer her zaman korunmuştur.

TEDAVİSİZ BİR SAVAŞ YAKINDA

Tüm dünyanın kaderiyle ilgili belirli bir görevden yola çıkarak, bu sanal dünya için zaman önemlidir. Geçen her saniyenin bile bir değeri vardır ve tüm zamanı etkiler. İyinin ve kötünün iki yüzü arasındaki uzlaşmaz bir sahneyi en gerçekçi şekilde yeniden üretir ve simüle eder. Elektrik saldırıları, tahkimat duvarlarını köşeye sıkıştırma vb. deneyimlersiniz. Savaş, havada planlanmış birçok kampanya ile havada gerçekleşir.

2112TD: Kule Savunmasında Hayatta Kalma

FARKLI SAVAŞ MODLARI

2112TD hem yeni başlayanlar hem de kıdemli kahramanlar için uygun kabul edilir. Bu oyunu bir arkadaşınızdan yeni duyduysanız ve denemek istiyorsanız, katıldığınız anda yok olmaktan korkuyorsanız endişelenmeyin. Ölümden sonra yeniden doğma yeteneği ile oldukça basit birçok başlangıç ​​modu sunar. Eğer bir zorluğa aldırış etmeyen, kötü şöhrete sahip deneyimli bir oyuncuysanız, onu atlayabilir ve doğrudan kabus gibi savaşlara gidebilirsiniz.

GÜÇLÜ SAĞ KOL

Size özel, kaçırılmaması gereken güçlü silah sistemi. Çeşitli silahlar inanılmaz derecede çeşitlidir ve her birinin benzersiz bir işlevi vardır. Bu nedenle, her düşmana, her duruma bağlı olarak, zaferi getirmek için onlardan en iyi şekilde yararlanırsınız! Makineli tüfekler, alev makineleri vb. gibi bazı tipik isimler. Savunma için kullanılan kuleleri hatırlıyor musunuz? Deneysel aşamalardan pratik aşamalara geçerek onları yeni bir güç düzeyine yükseltebilirsiniz.

2112TD: Kule Savunmasında Hayatta Kalma

SÜRÜCÜ ADI İLE KORUYUCU ALLAH

Ayrıca savaşlar havada gerçekleştiği için, havada sizin için cankurtaranlar da özel olarak tasarlanmıştır. En tehlikeli pozisyonda viraj alındığında havadan yere düşmek mümkündür. Bu noktada drone’ların görüntüsü sizler için elimizdeki en iyi şey. Ölümden kaçmanıza yardımcı olur ve savunmanızı artırır. Hatta düşmanlara büyük bombalarla saldırmanızı sağlar.

BAŞARILAR İÇİN ÇELİK DELİLLER

Her savaştaki başarı ganimetleri son derece çekicidir. Bu, Dünya’nın bekasını korumak için hayatını feda etmeye hazır bir askerin en değerli şeyidir, savaş alanında toplanan verileri ve düşmanların geride bıraktığı benzersiz silahları içerir. Eleştireldirler çünkü çabalarınızın, geçmişte elde ettiğiniz başarıların kanıtıdırlar.

Tüm kahramanlar çalışıyor; araştırma gerisinin ne olduğunu bilmiyor. İnsan Dünyasının amacının yanı sıra, aynı zamanda lider panosuna da kaydoldunuz. Sadece en iyiler, en çok düşmanı öldürerek en tatlı ödüllerin kilidini açabilir. Görevlerinizi yerine getirirken rahatsız edilmemeniz için hiçbir marka ile ortaklık yapmıyoruz. Bu nedenle 2112TD’de düşmanlara saldırırken reklamların kesintiye uğraması sorunu yaşanmayacaktır.


İndir (278M)

Artık indirmeye hazırsınız 2112TD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir