2 Player Games
2 Player Games

2 Player games v5.0.4 MOD APK (Reklamlasız) indir 2022


2 Oyunculu oyunlar: Challenge, insanları aynı cihazda birçok farklı oyun modunda eğlendirebilen çekici bir oyundur.

Android Android Aksiyon
4 ( 272 puan )
Fiyat: $0
İsim 2 Player games
Yapımcı JindoBlu
Tür Aksiyon
Boyut 36MB
Versiyon 5.0.4
MOD Reklamları kaldırmak
Orjinal Google Play
2 Player games is the most famous version in the 2 Player games series of publisher JindoBlu
Mod Version 5.0.4
Total installs 10,000,000+

İndir (36MB)

Kendinizi depresyonda hissediyorsanız, hayatınızda daha fazla pozitif enerjiye sahip olmak istiyorsanız, bu harika oyunu kaçırmayın. Bu oyunda iki veya daha fazla kişi ile oynamalısınız, eğer çok oyuncu yoksa makine ile de oynayabilirsiniz. Her oyunun benzersiz bir karakteri vardır ve eğlenceli ve hareketli bir atmosfer yaratır. Yorgunluğunuz ve baskınız zaman zaman kaybolacaktır. Pek çok puan kazanmak ve kupayı hemen şimdi kazanmak için oynamak için hızlı olun.

SÜPER EĞLENCE MASA TENİSİ MAÇLARINA KATILIN

2 Oyunculu oyunlara gelen oyuncular, rakibin getirdiği büyüleyici masa tenisi ekranlarını deneyimleyecek. Burada raketi parmaklarınızla son derece basit bir şekilde hareket ettirirsiniz. Topu doğru pozisyonda hareket ettirmenin en ustaca yollarını arayın. Rakibinize ping-pong becerilerinizi göstermelisiniz ki onlar için şoklar yaratabilesiniz. Ayrıca, kendinize güvenmeniz, çok çalışmaya devam etmeniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmanız size yardımcı olacaktır ve zafer size gelecektir.

2 Kişilik oyunlar: Meydan Okuma 2 Kişilik oyunlar: Meydan Okuma

HAVA HOKEYİ OYNAMAK SON DERECE ÇEKİCİDİR.

2 Oyunculu oyunlar ayrıca size hokey hakkında bilgi verir ve temel adımlarla oynama alıştırması yapar. Raketi hareket ettirin ve topu rakibin kalesine doğru itin. Daha fazla gol atan bu takım kazanır. Bu nedenle, takımınızın bu turdaki görevi, hedefi savunmak ve rakibe güçlü bir şekilde saldırmaktır. Zekanızla, en hızlı şekilde kazanmak için, takımınıza rakibi yenmek için yaratıcı bir strateji vermelisiniz. Aynen böyle, bu oyun ekranı sizin için çok kolay olacak.

EĞLENCELİ YILAN OYUNLARINA KATILIN

2 Kişilik oyunlara gelince, bu fantastik yılan oyununa gidebileceksiniz. Burada yılanınızın yolunu dikkatlice bulun, rakibin vücuduna değmesine izin vermeyin. Sadece bir şekilde bağlanın ve hemen kaybedeceksiniz. Dolayısı ile bu oyun oyuncunun titizliğine ve titizliğine çok ihtiyaç duymaktadır. Birçok yılanın yarattığı güzel renklerle oldukça mutlu ve memnun kalacaksınız.

ARKADAŞLARINIZLA BÜYÜK HAVUZ OYUNLARI OYNAYIN

Bu oyun size birçok arkadaşınızla yeni ve benzersiz bir şekilde bilardo oyunları verecek. Burada gerçek hayatta olduğu gibi bilardo maçlarının keyfini çıkarma fırsatı bulacaksınız. Topun deliğe hiç olmadığı kadar verimli bir şekilde vurabilmesi için en yaratıcı ve akıllı şutları seçin ve vurun. Herkesin yaratıcılığı ve planı olmalı. Bu harika maçları kazanmak için sahip olduğunuz tüm becerileri kullanın.

2 Kişilik oyunlar: Meydan Okuma 2 Kişilik oyunlar: Meydan Okuma

HER ZORLU ÇALIŞMA SAATİNDEN SONRA EĞLENCE İÇİN DAKALI EKRANLARDA OYNAYIN

Bu oyunu oynamak için kalem ve kağıt kullanmanın yanı sıra, doğrudan bu oyunda da oynayabilirsiniz. Sadece cihazınızı açın ve arkadaşlarınızla en rahat şekilde oynayın. Birbirinize meydan okumak için arkadaşlarınız veya akrabalarınızla oynayabilir veya makine ile birlikte oynayabilirsiniz. Her adım için dikkat etmeli ve dikkatlice düşünmeli, adımları rakipten puan almamak için doğru incelemelisiniz. Genel olarak, bu oyunun yaratıcı olmak için iyi bir zihniyete ve bilgi birikimine sahip olması gerekir ve ondan birçok ilginç şey öğreneceksiniz.

Bazı özellikler:

  • Heyecan verici ve benzersiz masa tenisi oyununa katılın.
  • Arkadaşlarınızla hokey maçları oynayın.
  • Eğlenceli yılan seviyeleri ile sabrınızı test edin.
  • Gerçekçi bilardo maçlarının keyfini çıkarın ve eğlenceli bir eğlence alanının keyfini çıkarın.
  • Zekanızı geliştirmek için birçok kişiyle kart oyunları oynayın.
  • Her dersten veya stresli çalışma saatinden sonra unutulmaz anların tadını çıkarın.
  • Güzel renkli grafikler ve çok etkileyici ve çekici görünecek şekilde tasarlanmıştır.


İndir (36MB)

Artık indirmeye hazırsınız 2 Player games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJindoBlu

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir