1Weatherr
1Weatherr

1Weather v5.3.5.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

1Weather'da bir düğmeye dokunarak hava durumu bilgilerini almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bizi tercih ettiğinizde doğal afet tehlikesine ilişkin uyarılar alacaksınız. Bu şekilde, yaşadığınız bölgede mümkün olduğunca güvende olacaksınız. Orada dur

Android Android Hava Durumu
4 ( 866 puan )
Fiyat: $0
İsim 1Weatherr
Yapımcı OneLouder Apps
Tür Hava Durumu
Boyut 26M
Versiyon 5.3.5.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
1Weatherr is the most famous version in the 1Weatherr series of publisher OneLouder Apps
Mod Version 5.3.5.2
Total installs 50,000,000+

1Weather’da bir düğmeye dokunarak hava durumu bilgilerini almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bizi tercih ettiğinizde doğal afet tehlikesine ilişkin uyarılar alacaksınız. Bu şekilde, yaşadığınız bölgede mümkün olduğunca güvende olacaksınız. Orada durmaz, aynı zamanda sıcaklık ve günün genel durumu ile ilgili hava tahminlerinin görünümünü de getirir. Özellikle bu uygulama size 10 güne kadar veri verecektir.

1Hava Durumu: Tahmin ve Radar 1Hava Durumu: Tahmin ve Radar

KISA SÜREDE GÜVENLİ DIŞ MEKAN PLANLAMASI

Bu uygulamaya eriştiğinizde, kullanıcılar yaşadıkları bölgenin hava tahminini on gün içinde alacaklardır. Bu yüzden milyonlarca kullanıcı bize güveniyor. Bu akıllı özellik ile yakın gelecekte önceden plan yapabilirsiniz. Meslektaşları ile bir piknik olabilir. Veya oğlunuzla, ailenizle birlikte egzersiz bisikleti seansları yapın. Bu uygulama hayatınızın vazgeçilmez dostu olarak biliniyor.

HAVA TAHMİNİ HER ZAMAN GÜNCELLENEBİLİR

Burada durmayan 1Weather, size 25’ten fazla canlı radar projeksiyon haritası da getiriyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, adresinizi tanıyabiliriz. Oradan, bu uygulama o bölgedeki hava durumu bilgilerini hızlı bir şekilde güncelleyebilir. Aynı şekilde, ailenizin hava durumunu farklı bir yerde görebilmek istiyorsanız, manuel olarak seçebilirsiniz. Tek bir yerde olmaktan başka bir yerde hava tahminini doğru bir şekilde yakalamaktan daha iyi ne olabilir?

1Hava Durumu: Tahmin ve Radar 1Hava Durumu: Tahmin ve Radar

ACİL DURUM BİLDİRİMLERİ DOĞAL AFETLERDEN UZAK DURMANIZA YARDIMCI OLUR

Ayrıca bu uygulama, doğal afetlerin sıklıkla meydana geldiği alanlar için kurtarıcınız olarak kabul edilir. Doğal afetlerin neden olduğu yaşamı ve malzemeyi etkileyen acil durumlarda, bu sayede hızlı bir şekilde kavrarsınız. Bu uygulama deprem, fırtına, sel gibi durumlarda size en acil uyarıları verecektir. Burada, sorunu başarıyla önlemenize yardımcı olacak ipuçlarını ve ipuçlarını bulacaksınız.

SAĞLIĞINIZI ÖNEMLEYEN BİR DOKTOR GİBİDİR

1Weather, özellikle kişisel sağlığınıza değer veriyorsanız, sizin için oluşturuldu. Bunu söylüyoruz çünkü dünya size bir hava kalitesi indeksi verecek ve ziyaret ettiğiniz yerin hava kalitesi indeksi ister yüksek ister düşük olsun, bundan kaçınmanız tavsiye edilecektir. Sadece bu değil, polen alerjisi olanlar için yolda çiçek açan polen miktarı da belirtilir.

CİLDİNİZİ KORUMAK İÇİN UV İNDEKSİNİ HIZLA YAKALAYIN

Cildiniz için bir aşk nesnesiyseniz, bize gelmekten çekinmeyin. 1Weather size nem gibi temel bilgilere ek olarak bir UV derecesi de verir. Ultraviyole ışınlarının hassas cildiniz için inanılmaz derecede zararlı olduğunu ve hatta uzun vadede cilt kanserine bile yol açabileceğini herkes bilir. Uygulamamızla tatillerinizin, işe gidip gelme günlerinizin ve hayatınızın tadını çıkarın.

1Hava Durumu: Tahmin ve Radar

ANA ÖZELLİKLER

  • Tek bir tuşa dokunarak bölgenizdeki tüm hava durumu bilgilerini tek bir notta kolayca yakalayın.
  • 10 güne kadar hava durumu bilgi sistemi, aileniz ve arkadaşlarınızla hafta sonu piknikleri gibi benzersiz planlar oluşturmayı kolaylaştırır.
  • Uyarılarımız sayesinde artık fırtına, sel, kuraklık, deprem gibi beklenmedik doğal afetler için endişelenmeyeceksiniz.
  • Kullanıcılar UV indeksi veya hava kalitesi hakkında bilgi alabildiğinde sağlığınız her zamankinden daha önemli.
  • Polen veya yabani otlara alerjiniz varsa endişelenmeyin çünkü her şeyde çiçek açan çiçeklerin durumunu güncellemenize yardımcı olacak 1Weather vardır.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız 1Weatherr ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir