1v1.LOL
1v1.LOL

1v1.LOL v4.27 APK indir (Mega Menü/Tanrı Modu) 2022


1v1.LOL, birçok eğlenceli savaş alanında herkesin eğlencesini geliştirmek için Battle Royale ve çekici bina mekanikleri içeren canlı ve arkadaş canlısı bir oyun alanıdır. En büyük özelliği, herkesin çatışmalarda yeteneklerini en iyi şekilde kullanmas

Android Android Aksiyon
4 ( 837 puan )
Fiyat: $0
İsim 1v1.LOL
Yapımcı JustPlay LOL
Tür Aksiyon
Boyut 88MB
Versiyon 4.27
MOD Mega Menü/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
1v1.LOL is the most famous version in the 1v1.LOL series of publisher JustPlay LOL
Mod Version 4.27
 • MENÜ MODU
 • Tanrı modu
[ Oyuncu Menüsü ]
 • Tanrı modu
 • Sınırsız mermi
 • Seri ateş
 • Yayılma yok
 • Tek Atış Binalar
 • Sınırsız Yapı/Tuzak
 • Düşman Boyutu
 • Benim ölçüm
[ESP Menüsü]
 • ESP Hatları
 • ESP Kutuları
 • ESP Sağlık/Zırh
 • ESP Mesafesi
[ Pasif ]
 • Reklamsız


İndir (88MB)

1v1.LOL, birçok eğlenceli savaş alanında herkesin eğlencesini geliştirmek için Battle Royale ve çekici bina mekanikleri içeren canlı ve arkadaş canlısı bir oyun alanıdır. En büyük özelliği, herkesin çatışmalarda yeteneklerini en iyi şekilde kullanmasına izin veren gerçek zamanlı çok yönlülükteki bina sistemidir. Buna ek olarak, oyuncular için birçok sürprizi var ve oyundaki tüm içeriğe mutlak eğlence getirmeyi vaat ediyor.

1v1.LOL – Üçüncü Şahıs Nişancı

GENİŞ SAVAŞ KRALİYETİ

Oyuncuların göreceği ilk içerik, oyuncuların her yerde kaotik ve hareketli aktiviteler yarattığı 1v1.LOL içindeki Battle Royale modudur. Kuralları basittir; 100 kişiyi büyük bir haritaya bırakacak ve maçın son oyuncusu veya takımı cömert ödülün tamamını alacak. Elbette, BR öğesi de birçok etkileyici potansiyele sahip olacak şekilde derinlemesine geliştirilmiştir.

1v1.LOL – Üçüncü Şahıs Nişancı

SIVI KONTROLLERİ VE ETKİLEŞİMİ

Kontrol mekanizması ve karakter hareketi, oyuncuların en esnek ve heyecan verici duygulara sahip olması için pürüzsüz ve esnektir. Ayrıca, oyunun hızı, herhangi bir mesafedeki savaş ne olursa olsun hızlıdır ve herkesin etkili tuzaklar veya taktikler tasarlamada daha yaratıcı olmasını sağlar. Bunun da ötesinde, oyuncunun çevre ile etkileşimi çeşitli ve geniştir ve onlara yoğun bir mücadele için gereken tüm konforları veya işlevleri sağlar.

1v1.LOL – Üçüncü Şahıs Nişancı

ÇEŞİTLİ İLGİLENDİRİCİ OYUN MODLARI

1v1.LOL’deki oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuları diğer atmosferlerden veya baskılardan ayıran BR modunun yanı sıra en etkileyici özellik. Özellikle, oyuncuların kapalı bir ortamda birbirlerine meydan okuyabildiği ve düşmanı hızlı ve muhteşem bir şekilde yok edebildiği 1v1 modu en belirgin olanıdır. Ayrıca, küçük boyutu nedeniyle, her maçın süresi sadece 1 dakikadır, oyuncuların kalabalık 100 kişilik savaş alanının yanı sıra dinlenmeleri veya ek eğlenceleri için yeterlidir.

SÜRÜKLEYİCİ YAPI SİSTEMLERİ

Oyundaki ortamlar veya haritalar, herkesin bireysel savaş performansından faydalanması veya optimize etmesi için çok fazla karmaşık mimariye sahip değil. Bunun yerine oyuncular, üstün ve çok yönlü bir inşa sistemi aracılığıyla sayısız düşmanla savaşırken kendi savaş alanlarını inşa etmelidir. Her varyantın mimari desenleri, oyunculara bu çığır açan ve yenilikçi oyunda inanılmaz becerilerini göstermeleri için benzersiz fikirler verecek.

1v1.LOL – Üçüncü Şahıs Nişancı

ÇOKLU KOSTÜMLER VE ETKİLER

Savaş alanındaki heyecanın yanı sıra 1v1.LOL, oyuncuların benzersiz kostümler ve efektlerle eğlenmesini istiyor. Karakteri daha muhteşem kılmak için birçok farklı güzelliğe sahipler ve oyuncular unutulmaz anlarda yeni kombinasyonlar elde etmek için bunları özgürce özelleştirebilir. Oyuncular, koleksiyonlarını genişletmek veya kendilerini öne çıkarmak için nadir ödüller, mağazalar ve etkinliklerde daha fazla görünüm arayabilir.

1v1.LOL – Üçüncü Şahıs Nişancı

GELİŞTİRİLMİŞ SAVAŞ SİSTEMLERİ

Oyunun birçok benzersiz oyun modu veya mekaniği olmasına rağmen, savaş kalitesini yeni zirvelere çıkaran birçok özelliğe sahip. İçinde, silah kullanırken doğrulukları da artırıldı, hatta eller serbest veya oyuncuların aynı anda birden fazla mekanizma kullanmasına izin veren bir otomatik ateşleme özelliğine sahip. Bunun da ötesinde, arayüzü özelleştirilebilir, en iyi kontrol deneyimini arayan veya kişisel bir savaş temposuna göre uyarlanmış herkese yardımcı olur.

1v1.LOL, oyuncuların en canlandırıcı deneyimi yaşamaları için birçok farklı türde savaş alanı ve atmosfere sahip olacak. Her şeyden önce, inşa mekanizması esnek ve çeviktir, bu da oyuncuları çeşitli karmaşık durumlarla uğraşırken daha yaratıcı ve esnek hale getirir.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız 1v1.LOL ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustPlay LOL

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir