1LINE
1LINE

1LINE v2.2.39 MOD APK (Sınırsız İpuçları, Kilitsiz Seviye) indir 2022

1LINE eğlenceli bir tek dokunuşlu oyundur. Oyunculara renkli noktalarla dolu bir tahta verilecek, onları tek bir çizgiyle birleştirmeniz gerekecek ve çizimin anlam ve içerik garantili olması gerekiyor.

Android Android Klasik
4 ( 405 puan )
Fiyat: $0
İsim 1LINE
Yapımcı X-Flow
Tür Klasik
Boyut 24M
Versiyon 2.2.39
MOD Sınırsız İpuçları, Kilidi Açılmış Seviye
Orjinal Google Play
1LINE is the most famous version in the 1LINE series of publisher X-Flow
Mod Version 2.2.39
Total installs 50,000,000+
  • Reklamlar Devre Dışı Bırakıldı
  • Daha Fazla İpucu
  • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

1LINE, etkileyici tariflerle yaratıcılığınızı sergiliyor. Oyuncular, tamamlamanız gereken bulmacalar olan birçok küçük noktadan oluşan bir tahta ile temasa geçecekler. Ekranda her zaman bulunan ipucu sisteminin güçlü desteği ile oyunu hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu herkes için bir zeka ölçüsüdür ve düşünme yeteneğinizi artırma ve ödüllü ücretsiz deneyim paketlerinden birçok avantajdan yararlanma fırsatına sahip olacaksınız.

1LINE – Tek Dokunuşla Tek Hat

BİRÇOK ZORLUK GEOMETRİK TÜRLER İÇERİR

1LINE’ın lider panosu, seviye hesaplayıcı, elde ettiğiniz zeka seviyesi ve noktaları birleştirecek alan gibi bileşenleri içerecektir. Her yaştan turnuvaya katılan oyuncular, görme ve yargılama yeteneklerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Dağınık noktalara sahip bir tahta verildiğinde, onları çözmek için çalışmak ve olumlu düşünmek zorunda kalacaksınız. Fare işaretçisi veya kalem tutacağı, aygıtın ön yüzünde hareket edecek ve böylece bunları düz bir çizgide bağlayabilirsiniz.

GÜNLÜK GÖREVLERİ ALIN VE ÇÖZÜN

Sistem, 1LINE’ın posta kutusunda ilgili görevleri sağlayacaktır. Bugünkü yarışma eğlencesiyle ilgili ilginç bilgileri kaçırmadığınızdan emin olmak için her gün kontrol etmelisiniz. Her gün sistem görevi yeniler. Ve elbette, bu tür her bir arayışın her zaman en iyisi için büyük bir ödülü vardır. Herkesi geçebilecek ve liderlik tablosunun zirvesinde kalabilecek misin? Sunulan şartları kabul ettiğinizde ve oynamaya başladığınızda bunu bileceksiniz.

1LINE – Tek Dokunuşla Tek Hat 1LINE – Tek Dokunuşla Tek Hat

ÇEŞİTLİ SONLANDIRMA ÖNERİLERİ SUNAR

Daha sonra daha fazla oyun, 1LINE zorluğu artırır. Oyunculara şekiller çizmeleri ve elde edilen noktaları ve seviyeleri gözlemlemeleri için geniş alan sağlanır. Ayrıca oyun başladığında dağılmış olan ipuçlarını alabilirler ve bitişik puantiyeler tarafından kaçırılan önemli noktaları kolayca görebilirsiniz. İpuçları size sistemin bulmacayı nasıl çözeceğine dair bir ön izleme verecek ve video bittiğinde başlayabilirsiniz.

BU HEYECAN VERİCİ İÇERİKLE EĞLENİN VE OYNAYIN

1LINE, tahtadaki noktadan bağlantılı çizimleri temsil etmek için yalnızca bir vuruş kullanmanıza izin verir. Daha fazla içerik, belirli seviyelere ulaşmayı, özel turlarda zor bulmacaları aşmayı ve sonraki oyunlar için daha fazla deneyim kazanmayı gerektirir. Seviyeler sürekli olarak sayılacak ve oyuncular yakında skor tablolarına ayak basacak ve daha fazla teşvik alacak. Entelektüel eğlence size daha rahat bir duygu getirecek. Oynayın ve benzersiz çizim içeriğinin tadını çıkarın!

1LINE – Tek Dokunuşla Tek Hat 1LINE – Tek Dokunuşla Tek Hat

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun içeriğine erişim, anlamlı bir görüntü ürünü oluşturmak için mevcut lekeli noktalara tek bir vuruş çizme etrafında döner.
  • Oyunun ilerlemesini hissetmek için yoğun seviye sisteminden geçin, verilen turlarda belirlenen zorlukların üstesinden gelin.
  • Posta kutusunda birçok görev oynanacak; Her gün kontrol edin çünkü yarın oyun açıldığında sistem yenilenecektir.
  • Üretici tarafından sağlanan ipuçlarına bakın, görüntülenen faydalı bilgilere dikkat edin ve bulmacanızı tamamlayın.
  • Zor görev için birçok özel ödül kazanın, ekstra turlar, ücretsiz ipuçları gibi büyük teşvikler uygulanacaktır.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız 1LINE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanX-Flow

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir