1DM+
1DM+

1DM+ v15.4 APK indir (Yamalı) 2022


Güçlü bir indirici arıyorsanız, bu 1DM'yi telefonunuza indirmeyi deneyin. Torrent indirme desteği ile bugün mevcut olan en hızlı ve en gelişmiş indirme yöneticisidir. Bu uygulama, normal indirmelerden %500'e kadar daha hızlı video, ses veya tarayıcı

Android Android Araçlar
4 ( 737 puan )
Fiyat: $0
İsim 1DM+
Yapımcı Vicky Bonick
Tür Araçlar
Boyut 9.6M
Versiyon 15.4
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
1DM+ is the most famous version in the 1DM+ series of publisher Vicky Bonick
Mod Version 15.4
Total installs 100,000+

İndir (9.6M)

Güçlü bir indirici arıyorsanız, bu 1DM’yi telefonunuza indirmeyi deneyin. Torrent indirme desteği ile bugün mevcut olan en hızlı ve en gelişmiş indirme yöneticisidir. Bu uygulama, normal indirmelerden %500’e kadar daha hızlı video, ses veya tarayıcı indirmenize yardımcı olacak ve pil ömrünüzü artırmak için arka plan hizmetlerini çalıştırmayı durduracaktır. Videoları telefonunuza HD kalitesinde indirebileceksiniz veya videoyu mp4’e dönüştürebilirsiniz.

1DM+: Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici

EK VE İYİLEŞTİRME YENİ ÖZELLİKLER

Bu ücretli sürümde kullanıcılar, Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici ana ekranında bulunan Ayarları Ara menü seçeneğini kullanarak istediğiniz kurulum seçeneklerini aratacak ve ayarları düzenleyecektir. Uygulamanın ilk iyileştirmesi, rahatsız edici kullanıcılardan kaçınmak için web sitelerinden gelen reklamları engellemektir. Ardından, uygulama, reklamları daha iyi kaldırmak ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlamak için bir dizi reklam engelleme filtresi kaynağını etkinleştirdi.

Ayrıca uygulama, kullanıcıların belgelerini daha basit ve kolay bir şekilde indirebilmeleri için Mega dosya ve klasörlerin indirilmesini de destekler. Gelişmiş bir tarayıcı kurulumu istiyorsanız, bunu yapmadan önce kurulum adımları hakkında daha fazla bilgi edinmek için uygulamanın URL’sini görüntüleyebilirsiniz.

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Yukarıda belirtildiği gibi, Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici’de reklamlar engellenmiştir. Kullanıcı, Torrent dosyalarını yaya bağlantısı, Torrent URL’si veya Torrent dosyasını cihazlarına normalden daha hızlı bir şekilde daha basit ve kolay bir şekilde indirebilir. Ayrıca kullanıcılar, uygulama için isteklerine göre açık ve koyu temalar da yükleyebilirler. Uygulama, Çince, Çekçe, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, Rusça dahil olmak üzere çeşitli dilleri destekler ve daha birçokları da desteklenir.

1DM+: Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici 1DM+: Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici

Videoları, dosyaları indirebilir, daha uzun depolama için doğrudan SD kartınıza göz atabilir ve diğer canlı TV akış sitelerini destekleyebilirsiniz. Özellikle indirilen dosyaları gizleyebilirsiniz, böylece başkaları bunun saklamanız gereken önemli bir belge olup olmadığını göremez. İndirilebilir bağlantıları panoya kopyaladığınızda ve daha basit indirmeler için bağlantıyı uygulamaya eklediğinizde dosyaları indirmek için başka bir akıllı indirme seçeneği.

UYGULAMA DESTEK SEÇENEKLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Tarayıcı, Video, Ses, Torrent Downloader’ı telefonunuza indirirken, kullanmak için bir kullanıcı adı kaydetmeniz gerekir ve uygulama otomatik giriş için şifreyi kaydedecektir. Ayrıca, web sitelerinden video ve ses indirmeniz, hesabınızın güvenliğini sağlamak için parola korumalı olacaktır. Tarayıcıyı yüklemeyi bitirmediyseniz ancak işle meşgulseniz, uygulamanın destek bağlantılarıyla istediğiniz zaman duraklatabilir ve devam edebilirsiniz.

Üstelik uygulama kapalıysa ve Wifi üzerinden indirmeyi destekliyorsa indirme işleminiz durdurulmayacaktır. Dosyanız herhangi bir veri kaybettiyse, uygulama bu hataları akıllıca ve hızlı bir şekilde işleyebilir. İndirme bağlantılarını bir metin dosyasından içe aktarabilir ve indirme bağlantılarını telefonunuza aktarabilirsiniz. Özellikle indirdiğiniz dosyaları uygulamanın paylaşım özelliği sayesinde arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında bildirim sesleri ve telefon titreşimleri alacaksınız ve arşiv, müzik, video, program ve daha fazlası gibi indirme formatlarını destekleyeceksiniz.

1DM+: Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici 1DM+: Tarayıcı, Video, Ses, Torrent İndirici

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER VE UYGULAMA ERİŞİMİ

Uygulama, yukarıdaki temel özelliklere ek olarak, kullanıcılar için gelişmiş özellikler de ekler. Bir seferde 30’a kadar indirme alabilirsiniz, ancak indirme hızı hala yüksek. Kullanıcılar için indirme ve proxy desteği başına aynı anda birden fazla parça ve 32 adede kadar parça indirebilirsiniz. Uygulamanın indirme hızı, indirme hızını beğeninize göre değiştirmek için bir hız sınırlayıcı ile de sınırlandırılabilir. İndirilebilecek tarayıcıları kullanarak süresi dolmuş bağlantıları yenileyebilirsiniz.

İndirilen bağlantıları gözden geçirmek ve indirilenleri kaydetmek için birden fazla sekme, geçmiş ve yer imi desteğine sahip entegre web tarayıcısı. Uygulama ayrıca, favori web sitelerinizdeki videoları otomatik olarak bağlayarak herkes için gizli tarama ve dosya indirme özelliği ekler. Uygulamaya erişebilmek ve indirebilmek için kullanıcıların interneti ve depolamak için geniş hafızayı kullanmaları gerekmektedir.

Tarayıcı, Video, Ses, Torrent Downloader, dosyaları, torrentleri, tarayıcıları, videoları, müzikleri hızlı ve HD kalitesinde indirmek için bir uygulamadır. İndirdiğiniz dosyaları bir kullanıcı şifresi ile güvence altına alabileceksiniz. Ayrıca kullanımı oldukça basit ve arayüz detaylıdır, böylece kullanıcılar indirilen kapasiteyi görebilirler. Birden fazla bağlantıyı aynı anda 30 indirmeye kadar indirebilirsiniz.


İndir (9.6M)

Artık indirmeye hazırsınız 1DM+ ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVicky Bonick

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir